Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Selam

Ben 17 eylülde msj yazmıştım,önce cerophene kullandım bu ay klomen başladık ama eşimin spermiyogram sonucundan dolayı tüp bebek olacak demişti dr.bu ayki klomeni boş durmamak adına kullanalım demişti.bu gün adetim 1 gün gecikti,ama bir haftadır adet olacakmışım gibiyim,akıntım var,kasık ve bel ağrım var.çok heyecanlıyım 3-5 gün daha bekliycem,inşallah adet olmam,tüp bebeğe gerek kalmaz.....

bende tüm testlerimi yaptırdım hormonlarımda bi sorun çıkmadı ama adetimin 14.günü doktorum yumurtalıklarda biraz zayıflık gördüğünü söyledi daha sonra benden hsg istedi dün akşam tekrar gittim sonuçlarımı götürdüm tüplerim açıkmış çok şükür sonra doktorum dedi ki bizim için önemli olan spermlerde sorun olmaması ve tüpler dedi bizimde spermlerimizde sorun yok çok şükür tüplerimde açık olduğu için hapla halledicez buda mühim değil sıkma canını dedi çok şeker bir dr.bir psikolog edasıyla ilgileniyor hastalarıyla banada progestan ve klomen yazdı şimdi onları reçeteye yazdırmam lazım hast.ye gidicem bakalım ne zaman başlayabilirim haplara onu söylücek klomene bildiğim kadarıyla adetin 3.günü başlanıyor sanırım onu şuan kullanamıcam almış olsamda adetimi beklemem lazım progestana ne zaman başlayabilirim acaba? birde yumurtalıklarıma bakmıştı 14.günümde ultrason sonucumuda verdi bana baktım 15 mm yazıyordu acaba bu çok küçükmü demek yani bir yumurtanın döllenebilmesi için en az kaç mm olmalı? yardımcı olabilirseniz sevinirim kızlaaaaarrrrrr 🙂

inş olur ben de klomen kullandım bu ay 3.denem adet olmayı bekliyorum benimde geçikti ama zaten düzensizdi bilemiyorum çok huzursuzum merakla bekliyom bi daha doktora gitmek istemiyorum biktim 3 seneden beri doktor doktor dolşamaktan hep başa almaktan allahım evlat isteyen herkese en yakın zamanda hayırlı saglıklı bir evlat versin aminn

canım bildiğim kadarıyla 22-23 olunca çatlıyor yada iğneyle çatlatılıyor

merhaba arkadaşlar, ben de geçen ay başlamıştım klomene ve bugün adet oldum 🙁🙁 bu ay çok umutluydum olacak diye ve yine hayal kırıklığı yaşadım, tahlillerimde olumsuz hiçbişey çıkmıyor anlamıorm neden hamile kalamadığımı, gerçekten çok zor bir süreçmiş .... bu ay yine klomene devam edicem bakalım hayırlısı...

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.ben de 8 ay öncesine kadar korunuyodum.ama hamile kalamayınca bu ay dr.a gittim. hormon tahlillerimde ve ultrasonla baktığında hiç bir olumsuzluk olmadığını söyledi.yumurta takibine başladık.önce klomen kullandım sonrada yumurta takibi yaparak belli büyüklüğe gelince de çatlatma iğnesi yaptı.bugün de kontrole gittim yumurta çatlamış.ama çok ağrım olmuştu anladım yani ben çatladığını.acaba hamiş kalmışmıyımdır.bu konuda bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi?şansım ne kadar sizce? 3kasıma kadar bekleyip öyle tahlil yaptırmam lazım daha erken olmuyomuş.gerçekten beklemek çok zor vakit geçmiyor.

Canım daha yolun başındasın inşallah hamişssindir piskolojini etkilemek istemem ama fazla ümitlenme bu ay olmazssa öbür ay olur ciddi bir sorunun olmadığı için çabuk ta hamile kalabilirsin tedaviye başlayanlar bazen ilkinde bazende diğer aylarda hamile kalabiliyor Allah gönlünüze göre versin inşallah 🙂

ben de geçen ay klomen kullanmıştım ama adet oldum dün, bugün dr gittim kist var mı yokmu diye baktı bişey çıkmadı, bu ay dinlen hiçbişey kullanma dedi, gecikirse test yap adet olursan da klomene başla gelecek ay dedi, bi de gelecek ay rahim filmi çektir dedi kafam karıştı iyice...rahim filmi çektiren var mı aranızda? bi de klomene yeni başlayanlar ne kadar kullanıyorlar genelde? offff çok zormuş bu işler gerçekten.... herkesin gönlüne göre olur umarım arkadaşlar...