Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

klomen

merhaba arkadaslar.bende yeni uye oldum buraya bende klomende 2.ayimdayim,sabirsizlikla sonucu bekliyorum.ins herkes istegine bir an once hayirli bir sekilde kavusur...

arkadaşlar bende klomenle 2.ayımda hamile kaldım şuan 11 haftalık oldu sadece ilaç kullandım iğne vurulmadım pkoluyum gerçekten ilaç işe yarıyomuş

Ah ne güzel! Ümitlendim şimdi ben de.

bende 2 yıldır evliyim 1 senedir korunmasız ilişkiye giriyorum fakat bebek olmadı doktor polikistik overim oldugunu söledi 6 ay diana 35 kullandım ve 7 ay önce bıraktım yine olmadı doktorum klomen verdi 2 gun sonra başlayacağım inş olur benim için dua edin evlat hasreti çekenler bunu iyi bilir

bende kullandim veeeeee hamileyim

bende 2 yıldır evliyim 1 senedir korunmasız ilişkiye giriyorum fakat bebek olmadı doktor polikistik overim oldugunu söledi 6 ay diana 35 kullandım ve 7 ay önce bıraktım yine olmadı doktorum klomen verdi 2 gun sonra başlayacağım inş olur benim için dua edin evlat hasreti çekenler bunu iyi bilir

canim bende 2 senelik evlyim ve bendede erkek hormonu fazlaligi cikti bebegim olmuyordu doktorum clomen verdi 2 ay kullandim ve 2. ayin sonunda hamile oldugumu ogrendim dilerim rabbim tum anne olmakisteynlere nasip eder sen fazla canini sikma elbet olacaktir

slm ben klomen değil ama o guruptan serophene kullanıyorum bu ikinci ayım ilk ay çok yan etkisi şişlik falan vardı vücudum alıştı sanırım bu ay bari tutsa

Tatlı cadı

Slm ben ceren 2 yıllık evlıyorum cocuk ıstıyoruz ama olmuyo bugün basladım tedavıye klomen verdı doktorum sızce ışe yararmı

slm kızlar bende clomid kullanıyorum geçen ay kullandım bir sonuç alamadık malesef bu ayda kullandım inşallah bir sonuç alırız.allahım tüm bebek sahibi olmak isteyenlere nasip etsin

merhabalar...

Arkadaşlar bende serophene ye bu ay başladım.adetimin 3.günü günde iki defa 5 gün kullandım kontrolünde kullandım drum yumurtlama olabilecek günleri belirledi ona göre kullandım bakalım bu ayın sonunda belli olcak 22 eylül regl dönemim inşallah hamleyimdir

slm kızlar bende 7 senelik evliyim 6 yaşında bir tane kızım var 2. istiyoruz kızım korunmayı bıraktığım ilk ay hamile kaldım şimdi 2. için uğraşıyorum olmayınca doktora gittim pko varmış bende yumurtalıklarım çalışmıyomuş şimdi tedavi görüyorum bu ay klomen kullandım bakalım hayırlısı inşallah bu ay hamile kalırım

Klomen

Selam,ben de geçen ay cerophene kullandım.maalesef olmadı.buay klomen başlanacak yarın başlıyoruz ama hiç ümidim yok çünkü eşimde sperm sayısı düşük,hareketlilik az ve anomallikler var.haftaya hsg çekilecek bana.dr mun söylediğne göre bu ay boş durmamak için bu tedavi uygulanıyor,çünkü eşimim spermiogram tahlili 25 gün sonra.spermiogram sonucu yine buayki gibi çıkarsa ki öyle görünüyor,çok büyük ihtimalle önümüzdeki aylarda tüp bebek uygulanacakmış.

Geri