Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

slm ben de klomen kullanıyorum ilk kullanmam ve yarın 5. günüm bakalım sonuç ne olcak, çok merak ediyorum.yorumlarınızı okudum hepinize tşk ederim,bilgilerinizden az da olsa faydalanıyorum. Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

bende bu ay klomen kullandım ayrıca doktorum bana çatlatma iğnesi de verdi iğneden 36 saat sonra ilşki dedi ve üst üste 3 gün dedi bakalım ne olacak sonuç gerçi iğneden sonra kasık ağrılarım çok fazla oldu ama okadarda olacak anne olmak kolay değil tabii

geçmiş olsun canım.daha zamanı gelmemiştir üzme kendini rabbim isterse olur hiç merak etme.bende daha adet olamadım yarın gidip ultrasonla kist var mı diye baktırıcam varsa doktor ilaç verir herhalde.hepimiz için hayırlısı olsun inşallah.arada gel dertleşelim ama.

slm arkadaşlar ben de 1 yıllık evliyim bu ay klomen kullandım 12. gün dr ultrasonda baktı 3cm lik bi kist oluşmuş ayrıca iki tane de yumurta gelişmiş kist yüzünden çatlatma iğnesi vermedi çok üzüldüm ya kendi kendine çatlarmı bu yumurtalar önümüzdeki ayda kist gitmezse doğum kontrol hapı kullanacam şubata kaldı yani benim tedavi inşallah bu ay hamile kalabilirim çok yıprandım ya insanların sürekli hamilemisin yok niye yapmıyon gibi laflarından bıktım artık Allah ım yardım et tüm isteyenlerle birlikte bizede birer melek gönder

geçmiş olsun arkadaşım.ama kist için bişey vermedi mi ilaç falan.herşeyin hayırlısı.bizede soruyo herkes ben takmıyorum artık.istiyoruz ama allah bilir vereceği zamanı diyorum.sende takma bence insan taktıkça daha da üzülüyo psikolojisi bozuluyo.birde unutmaki bu durumda olan sadece sen diilsin.

Selam arkadalar bugun doktora gittim yumurtalığım klomen ile 32,5 cm olmuş çok büyümüş dedi doktor.2 gün sonra tekrar gel dedi ama başka açıklama yapmadı 3 yumurtalık var büyük ama 32,5 cm dedi.bunun sonucu ne olur bileniniz varsa nolur yardımcı olun hamilelik olurmu sizce? şimdiden teşekkürler..

canım 32,5 mm dir o ama hamilelik için aşırı büyümüş 18-20mm olması lazım hamilelik için en uygunu.ama doktor tekrar çağırdığına göre belki daha küçükleri vardır büyümesini bekliyodur ama 32,5 çok fazla.haberdar et bizide canım.