Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

herkeste sorun oluyo ama kalabiliyolar.allah vermek isterse hastalık bahane.vakti zamanı nezamansa ozaman olur.enkısa zamanda hayırlısıyla kalalım da burda bebişlerimizi konuşalımmm:d014::leylek:leylek

Seastarcım canım üzülme sakın moralini yüksek tut. Kadındaki sorun daha kolay hallediliyor. Bizim sitede benimle aynı zamanda hamile kalmış. Komşum tanıyor. Klomene cevap vermeyince onda iğneye geçmişler. Hamile şimdi. Ama sen sakın moralini bozma. İnan yürekten. Gayret sizden... Takdir Allah tan. İnşallah olur öteki ay.

Benim bebişin durumu iyiymiş. Doktor cinsiyeti için kıza benziyor dedi. Ama kesinleşmesi için birkaç haftaya ihtiyacımız var.

Arkadaşlar merhaba ben yaklaşın 1 yıldır çocuk istiyorum ama olmuyo geçen ay doktora gittim prolaktin değerim 47.9 çıktı dostınex kullandım 7 ye düştü ama yine olmadı şimdide klomen verdi.konuyla ilgili bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim nasıl bi ilaç ne yapmam gerek🙁((

Seastarcım canım üzülme sakın moralini yüksek tut. Kadındaki sorun daha kolay hallediliyor. Bizim sitede benimle aynı zamanda hamile kalmış. Komşum tanıyor. Klomene cevap vermeyince onda iğneye geçmişler. Hamile şimdi. Ama sen sakın moralini bozma. İnan yürekten. Gayret sizden... Takdir Allah tan. İnşallah olur öteki ay.

Benim bebişin durumu iyiymiş. Doktor cinsiyeti için kıza benziyor dedi. Ama kesinleşmesi için birkaç haftaya ihtiyacımız var.

canım çok sağol yok moralim ii allaha şükür.zaten doktor bana mühim değil 3-4 ayda hallederiz dedi.bu ay başladım daha o doktora özele gidiyorum.ama daha adet olamadım.kist olmasından korkuyorum.1 hafta içinde olmazsam doktora gidicem sanırım.

bebişin ii olmasına çoooook sevimdim.ayyy cimcimemiz olucak inşallah 🙂 cinsiyeti öğrenince haber ver mutlaka.
bu arada devlet iğneleri karşılıyor mu biliyo musun canım?gerçi ben emekli sandığına bağlıyım ama sanırım rapor gerekiyor ama kim uğraşıcak raporla falan ya.çok pahalı değilse raporla uğraşamam.kısmet bakalım

Arkadaşlar merhaba ben yaklaşın 1 yıldır çocuk istiyorum ama olmuyo geçen ay doktora gittim prolaktin değerim 47.9 çıktı dostınex kullandım 7 ye düştü ama yine olmadı şimdide klomen verdi.konuyla ilgili bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim nasıl bi ilaç ne yapmam gerek🙁((

klomen yumurta geliştirici ilaç canım.kontrole çağırdı dimi ilaç bittikten sonra?yumurtaların büyümüş mü diye bakıcak.eğer büyümüşse çatlatma iğnesi verebilir yada kendi kendine çatlamasını bekler.daha sonrada ilişki günleri veriyor.inşallah kısa amanda hamile kalırsın.sen moralini yüksek tut.geçmiş olsun.

canım çok sağol yok moralim ii allaha şükür.zaten doktor bana mühim değil 3-4 ayda hallederiz dedi.bu ay başladım daha o doktora özele gidiyorum.ama daha adet olamadım.kist olmasından korkuyorum.1 hafta içinde olmazsam doktora gidicem sanırım.

bebişin ii olmasına çoooook sevimdim.ayyy cimcimemiz olucak inşallah 🙂 cinsiyeti öğrenince haber ver mutlaka.
bu arada devlet iğneleri karşılıyor mu biliyo musun canım?gerçi ben emekli sandığına bağlıyım ama sanırım rapor gerekiyor ama kim uğraşıcak raporla falan ya.çok pahalı değilse raporla uğraşamam.kısmet bakalım

Canım o iğneleri karşılayıp karşılamadığını bilmiyorum. Çatlatma iğnesinin de ilkini parayla almıştık. İkincide heyet raporu çıkmıştı 6 aylık. Ve ödedi. Onu da ödüyordur mutlaka. O da yumurtlama tedavisi sonuçta. Ama raporla öder tahminim o ki.
Bence çıkart raporu. Hangi ayda hamile kalacağını bilmiyorsun ki yazık. Hem hamile kalınca da kontrolün testin... Daha çok paraya ihtiyacınız olacak. Benim doktorum devletten özele geçti. Mecbur ona güveniyorum, ona gidiyorum. Muayenelere az da olsa veriyorum. İkili testi ödemiyormuş mesela 65 lira verdik. Daha bunun üçlüsü var bilmem neyi var... Hamile kalmadan verdiğim paraya acımıştım ama kaldıktan sonra acımıyorsun. Onun için rapor işini hallet derim.
Kesinleşince haber veririm canım. İnşallah ondan önce sen bana müjde verirsin. dualarım seninle canımm. Kız olursa Alkım koyacağım, erkek olursa Kayra. Şimdiden Alkım Hanım diyoruz ona... Alkım Hanım da size dua ediyormuş. Bana fısıldadı. 🙂)

canım burdayım 🙂 adet olmayı bekliyorum ama gelen giden yok 🙁 sen neler yapıyosun?

napim cnm yaaa doğum kont kullanıyorum hala kist gitsin diye.bakalım 8 gün kaldı bitmesine.cnm hap bitincemi gidicem kist için kontrole yoksa adet oluncamııı?kafam karıştı.rapor çıkarıyo doktor zaten uğraşmıyosun ama raporla 2 defa alma hakkın varmış öyle dediler.buay o iğnelere bende başlıyorum kısmet bakalım

Geri