Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

evet canım öder ama rapor nasıl çıkarılıyor.birde rapor için rahim filmi lazım mı?benim doktorda devletten özele geçti.doktora verilen paraya acımıyorumda ilaçlar iğneler ağır gelebilir ne zaman hamile kalacağım belli diil çünkü.o testleri falan taktığım yok zatende 🙂 o gelsinde 🙂 inşallah canım en yakın zamanda bende sana müjdeyi veririm.yerim ben o alkım hanımı 🙂 bende onun sağlığı için dua ediyorum canım.öpüyorum ikinizide 🙂

canım az kalmış hayırlısı.adetin 2 yada 3.günü gidiyosun.yaa benim doktor özelde yaa.bide ben ilçede yaşıyorum tam teşekküllü hastane yok burda.kadın doğğumcu var ama burda çıkıyor mu bilmiyorum.yarın gidicem adet olamadım ya daha.baktırırcam kist falan var mı diye?varsada ilaç alırım bari 🙁

berrakcım alkım cok guzel bı ısimmiş ilk defa duydum anlamı ne ısmıyle uzun yasasın inş...
seastarh rapor kolay cıkan bısey cok ugrastırmıyolar ıgnelerde raporsuz bır kutusu 500 lıra falan raporla 600lügü ne 130 lira ödedım ben ıkı kutu aldım ıste dıger ılaclarla 300 ü falan buldu (catlatma ıgnesı progestan dahıl) ben asılama için kullanmıstım

Canım çok teşekkür ederim. Rapor işi çok kolaydı. Doktor rapor istemini yazıyor. Bir memura gittim sonra. O günkü muayenesi olan 3 doktorun imzasını alıyorsun ve tamam. Tekrar memura döndüm ve bilgisayardan giriyor bilgileri. Eczaneye gittiğinde raporunun olduğunu söylüyorsun direk çıkıyor ve ödüyor. Ovitrelle için çıkarmıştık. Ama benzer yani yumurtlama tedavisi sonuçta. Sorunsuz hallolur bence. Ben rahim filmi hiç çektirmedim bu arada. Öyle bir şeye gerek olacağını da sanmıyorum. İnşallah bebişin gelecektir canım. Ben de öptüm.

Biz de isim sözlüğü karıştıra karıştıra...bulduk. Daha doğrusu ben buldum. 🙂 Hitabı da anlamı da hoşumuza gitti, ne bileyim.
Anlamı; Yağmur damlacıklarının yere düşmeden önce güneş ışığı ile kırılması sonucu oluşan yedi renkli görüntü. diyor bir yerde. Genelde birçok yerde de sadece gökkuşağı diyor. Renkli bir kişilik olsun, cıvıl cıvıl, etrafına neşe saçan biri olsun... gibi düşündüm. Baba adayımız da sonradan pek beğendi. Öyle işte inş dünyamıza tam anlamıyla katılır da koymak nasip olur canım. Darısı sizlere inşallah Rabbimden. Çok sağ ol canım. 😉

sağolun kızlar cevaplarınız için.madem bi kerede çıkıyo bende bigün gidip halledeyim bari yoksa pahalıya mal olcak bize.yaa aslında sorun diilde ben ilçede oturuyorum benim doktorda ilde rapor çıkartmak içinde ile gitmem lazım.1,5 saat gerçi çok uzak diil ama bende çalıştığım için zor geliyoo.napalım bigün gidip çıkartıcaz artık.

buarada sen nerelerdesin neler yapıyosun şimalcim.merak ediyoruz pek gelmiyosun.gel arada hatrımızı sor canım 🙂

ay canım yaa hep takıp edıyorum aslında ama cok yazamıyorum biraz yorgunum bu konuda ıkı asılma gecırdım ılkı tutttu kımyasalla sonuclandı ıkıncısı hıc tutmadı cok yoruldum madden ve manen bende ılcede yasayan bırıyım asılama ıcın kendı memleketıme gıdıyorum evımden uzak 15 gün oralarda kalıyorum hergun hastaneye gıt kan ver muayeneye gıt flaan sonuc elde var sıfır olunca baya bı uzuluyo ınsan
birde ben rahım fılmı sonrası kanal tıkalı cıktı rahım ıcı yapısıklık falan cıktı ıste laparoskopı gecırdım kütahyadakı doktorlar hıc rahım fılmı falan demeden ignelere gecelım dedı bırı dıgerı aasılama yaaplım dediı kabul etmemıstım o sorunlarla degıl asılama tup bıle tutmazmıs sonradan ögrendım aman sor doktoruna cok korkuyorum para için yapılan tedavılerden

anlamıda cok sekermıs isimyle yasasın inş