Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

inşallah biran önce hamile kalırsın canım.rabbim tüm isteyenlere versin inşallah.bende 6 sında tahlil yaptırıcam sende bana dua et.

burdayım cnm benim sen nerelerdesin ara ara bakıyorum denk gelmedi.hayıt tohumunu araştırdım veeeeeeeeee başladımmm.bakalım hayırlısı.yan etkisi yokmuş baya okudum siteden.sende dene bebeğimm.

lavinyacım ben bu akşam bi test yaptım.2. çizgi çok açık pembe çıktı.yarın sabah tekrarlıycam sabah ilk idrarla daha net çıkıyomuş..ayyy hayırlııs.hamilemiyim acaba?

lavinyacım ben bu akşam bi test yaptım.2. çizgi çok açık pembe çıktı.yarın sabah tekrarlıycam sabah ilk idrarla daha net çıkıyomuş..ayyy hayırlııs.hamilemiyim acaba?

Adetin geçmeden mi yaptın? İnş bi dahakine tam görürsün. Ben cesaret edememiştim. Beklemiştim beklemiştim soluğu doktorda almıştım. Çok heecanlanıyor insan yaa. Hadi hayırlısı...😉

inşallah cnm yaaa dua ediyorum.yapınca hemen haber çok merak ediyorumm.allah isteyen herkese nasip etsinnn.kimsenin kucağı boş kalmasınnn.amin deyin kızlarrrrr.

ya kızlar bugün başka markayla yaptım.hiçbişey çıkmadı bu sefer 🙂 değilim galiba neyse yarın sabahta yapıcam.doktorum yarın kan tahlili istedi ama sabah hiçbişey çıkmazsa gitmiycem.adet olmayı bekliycem🙁

kızlar bu sabah idrar testi yaptım çok açık pembe çizgi çıktı ama bayağı belirgindi.eşim de evet var dedi.bende aslında bugün tahlil düşünmüyodum ama çigi çıkınca kan verdim.azönce sonucu aldım 0 çıktı.çok sinir oldum yaa idrarda bişey olmasaydı yaptırmıycaktım hiç.artık adetimi bekliycem.kısmet bu ayada diilmiş 🙁

lavinyacım amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnn canım.seastarh rabbimin bi bi bildiği vardır ne yapalım bizide belki böyle sınıyo ama inşallah en ksıa zamanda hepimin yüzünü güldürürde bebişlerimize kavuşuruz inşallah.

evet canım kesinlikle katılıyorum bizide böyle sınıyo günü gelmemiş daha demekki.rabbim ne zaman verirse o zaman olucak.biz elimizden geleni yapalımda.gerisi allaha kalmış.