***Hisleriminde gücüyle size TAROT***

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ce: Hisleriminde gücüyle size TAROT

canım şu benim güççük kardeşimede bibaksan yengeç burçlu evlenecekmi,18,7,28 genel bakarmısın aşk ve iş şimdiden teşekkür ederim çok

canım kardeşin yeni yada geçmişte aşkta darbe almış. güvensiz insanlara karşı. tedirgin hatta. Kendi yargıları ile hareket ediyor hep. biraz etrafıda dinlesin derim. Eskiyi unutmak ve bugünü yaşamak istiyor artık. İçinde bulunduğu durum psikolojik. düzelecek ve yeniden kendine yol çizecek. ve bundan çok mutlu olacak. Sağlığınada dikkat etsin. bu arada şans meleği onun kapısını çalacak beklesin vakit var canım:d040:

eşimle ikimizin burcuda koç.genel olarak ilişkimiz hakkında yorumlarsan ileri yönelik.çk sevinirim cnm valla sen bna hiç tarot baktığını sölemicektin bn fazla meraklıyımda böle şeyler başın ağrıycak.58 71 11

slm ben kova eşim ikizler
benim sorum maddi manevi her anlamda...
sayılarım 4 7 18
şimdiden tesekkurler........

eşimle ikimizin burcuda koç.genel olarak ilişkimiz hakkında yorumlarsan ileri yönelik.çk sevinirim cnm valla sen bna hiç tarot baktığını sölemicektin bn fazla meraklıyımda böle şeyler başın ağrıycak.58 71 11

canım bak herkesi dinliyorsun sende. öyle her konuşmayı ciddiye alma lütfen. vereceğin kararlar yanlızca ve öncelikle seni ilgilendirir. Kendi iç dünyandaki güzellikleri keşfetmeni öneirirm canım sana. Maddi anlamda eşinde sende çok ama çok dikkatli olun. maddi kayıplar yaşanabilir. Neşe ve başı sizi bekliyor ama öncelikle tutumlu olmanız gerekiyor. Eşin güzelliğe ve estetiğe çok düşkün. sende bunlara öncelik ver canım. Maddiyatta dikkatli olursanız büyük bi problem çıkmaz inşallah. sağlıkla kalın:g102:

slm ben kova eşim ikizler
benim sorum maddi manevi her anlamda...
sayılarım 4 7 18
şimdiden tesekkurler........

canım olaylar karşısında bazen kontrolünü kaybediyorsun. dikkatli ol. Bir konu için seçim yapman gerekecek. kararını düşün ve öyle ver. Bu arada bi tartışma geçirebilirsin. Anlayışlı ve ılımlı ol canım. Herkesin içinde farkedilmeyi ve liderşliği ispatlayacaksın. Yıldızın yükek. çekici olabileceğin bi döneme girmek üzeresin. Bazı konularda kalıp dışına çıkamıyorsun. buda yapacağın şeylere engel oluyor. eşinde emrivaki işleri sevmeyen biri. ona karşı hassas ol canım. sen biraz daha sıkıya gelmek istemeyen birisin ama karşındaki insan kıskanç biri dikkat et. sağlıkla kal. :melek:

slm benimde bi isteğim var merak ettim olacakmı sayılar
5 11 58

handanca rica etsem kardeşim için genel bakabilirmisin aşk iş yay burcu 12 28 42

slm benimde bi isteğim var merak ettim olacakmı sayılar
5 11 58

Canım dikkatsiz düzensiz bi döneme girmişsin aslında sen böyle değilsin. neden kendini bıraktın? Yakınında sözüne güzvenilmez biri var buna karşı dikkatli olmanı öneriyorum.
Yorgunluk var. kendini bırakıp umudunu kaybetme. Başarı kaçınılmaz olacak inşallah. İç organlarına sağlık anlamında dikkat et. Bereketli bi gelecek seni bekliyor. Düşmanın bu arada seni çok kıskanıyor. Sanki mutluluğunu istemiyor . Başarılarına engel olacak kadar etkili biri. Ama aydınlık yolların var canım. Yolların açık olsun. Sağlıkla kal:melek:

handanca rica etsem kardeşim için genel bakabilirmisin aşk iş yay burcu 12 28 42

Y acanımbu herkesi dinleyen biri. dikkat etsin karşısında bi insan var. ona karşı samimi olmassa kaybedebilir onu. Davranışları karşı tarafta soru işareti hep. Aslında oda sevgiye muhtaç. İş yada meslek değişikliği olacak eğer çalışıyorsa. Bir sağlık probleminide halledecek. Karşısındaki insanada dikkat etsin. ona karşı güveni yok. Yüzleşmek istediği bi konu var. şuan zamanı değil. beklemesini öneririm. Fevri hareketlerden kaçınsın. iyi bi dinleyeici değil. haksız olduğu konular var. sağlıkla canım:melek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri