***Hisleriminde gücüyle size TAROT***

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ce: Hisleriminde gücüyle size TAROT

merhaba handanca,ben ikizler burcuyum,5 7 3 ,banada genel olarak,yada gelecekle ilgili bir şeyler söylerseniz sevinirim.cevabinızı merakla bekliyorum..şimdiden çokkk teşekkürler

sevgiler

canım geçmişten kopamadığın şeyler var. bunlardan sıyır artık kendini. zor günlerde geçirmişsin. bu arada seni beğenen biri var ama cesaret edip yaklaşamıyor. senin davranışlarından karar veremiyor daha doğrusu. Uzun zamandır bekliyorsun ama hak ettiğin bişeye kavuşacaksın. eskiye elveda deme zamanın az kalmış. Kararlarındada dikkatli oıl. bazen çok cesaretli oluyorsun canım. Aklını mantığını artık güzel sonuçlar için kullanacaksın. Bazı davranışlarındada aşırıya kaçıyorsun buda karşındaki insanı çelişkiye düşürüyor. sağlık konusundada dişlerimize dikkat edelim.sağlıklı ol.

çok şey istiyorum ama abimin hayırlı bir işi vardı olacakmı sayılar 7 1 4

sevgiler

kişisel sorgularda burç belirtleim canım. ama ben yiende yazayım sana . bunun biten yada bitmiş bi tmiş bi ilişkisi var. bu onu çok ama çok yıpratmış. birazda şansızlıklar olmuş artarda. Dikkatli biri ama inatçı bi yapısı var. BU kişinin etrafında güvenilmez insanlar var. Uykusuz günler geçirmiş düzeni bozulmuş sanki. ama artık geride kaldı. lütfen yanındakilere dikkat etsin. Herşey Allahın izniyle düzelecek.

Onun ve hayrlı işi olacak kişinin burcunu ban abi ara yaz canım. sağlıkla kal:melek:

slm handancım ben zahmet olmazssa birde erkek kardeşim için baktırmak istiyorum özelliklede yapacağı evlilik hakkında bu sıra öyle bir düşüncemiz varda burcu koç sayılar 40 22 7

slm handancım ben zahmet olmazssa birde erkek kardeşim için baktırmak istiyorum özelliklede yapacağı evlilik hakkında bu sıra öyle bir düşüncemiz varda burcu koç sayılar 40 22 7

Hidoşcum biraz kardeşin duygularından emin değil gibi. neyi kimi ne kadar sevdiğinden emin değil. yarında başkalarını suçlayabilir. çok etki altına almayın yani. sıkıştığında sizi suçlayabilir. bide sosyal aktifitelerini bırakmış. kendini dışardan çekmiş. Kalbiyle değilde aklıyla haraket etmeli. yapısında düzenbazlık yok ama birşeyi bitirmeyi aklına koyarsada kimse anlayamaz bunun nedenini. Bununla olacak insan herşeyine hitap etmeli kardeşinin. mutfakta ahçı, evde hizmetci ve gerektiği zaman bakımlı bi kraliçe. :) canım Umarım hayrlı ise olur. Bazı sorunlar çıkacak gibi hissettim ben. yada erteleme olabilir. hayrlısı olsun diyelim:melek:

handan canım ablam için bakabilirmisin bide terazi burcu sayılarda 3-6-58

Son düzenleme:

handan canım ablam için bakabilirmisin bide terazi burcu sayılarda 3-8-58

canım birisi ile bunun arası bozuk ama barışacaklar. daha anlayışlı daha ılımlı olmasını tavsiye ederim. kendini herşey için çok tecrübeli görüyor. ve davranışlarıda öyle:) ama unutmamalıki daha öğreneceği çok şey var. İnsanları dinlesin ama kendine herzaman karıştırmasın. eklem yerlerine dikkat etsin. hayatında bazı şeyleride bile bile yapmış. bence geçmişte takılı kaldığı şeyleri bıçak gibi kesip atmalı ve hayatına bambaşka bi yol çizmeli. uyanma zamanııııı:melek:

ben genel baktırmak istiyorum..
benim burcum..boga
eşimin...ikizler..
oğlumun..aslan..
şimdiden teşekkürler

ben genel baktırmak istiyorum..
benim burcum..boga
eşimin...ikizler..
oğlumun..aslan..
şimdiden teşekkürler
6 18 20

eşin seni düşünce anlamında zorlayabilir. kabul etmediğin şeyleri bile zorlamayla kabul ettiriryor. bu bi istekte olabilir. Dini tecrübeler yaşadığın bi döneme gireceksin canım. Bu arada yaralı bi kalp hissettim. Dikkat et yakalayacağın bi şansı değerlendiremeyebilirsin. Eşinin bi bağımlılığınada kızıyorsun. yani onda bağımlılık yapan bişi var sanırım. buda senin sinirleini bozuyor. Canım bu aralar dikkatli ol. düşmanların beklemede. resmen kıskanıyolar yaa.. aman nazarada geliyorsunuz hemde ailece. oğlun bile bu atmosfer içinde. başına gelen küçük kazaların sebebide bu. evine aldıklarına dikkat et. oğlun güçlü merhameti geniş ve çalışkan biri olacak. bu çalışkanlığı çok çalışarak değilde kurnazlığın verdiği bi çalışkanlık olcak. kafa kısmına dikkat oğlunun. sende anlayışlı ol ama abartma lütfen herşeyi. yeri geldiğinde tepkini koy. sağlıkla kal:melek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri