Hamilelerden hamilelik belirtileri

• Konbuyu başlatan beklenenbebis
  • Başlangıç tarihi
Slm arkadaslar bi bebeqimm olmasini cok istiyorum qecen ay adetim 4 qun qeciktmisti hamileyim sandim ama yine hasta oldum we adetimin 3. qünü hemen hastaneye qittim we hormon testi yaptirdim doktor hormon bozukluqu olduqunu we hormonlarim düzene qirmeden hamile kalamayacaqimi söyledi ilac werdi ilaci kullandim bitti ama adetim 2 qün yine qecikti :-(

merhaba arkadaslar ben d bebis isteyenlerdenim yaklasik bes aydr korunmuyorum ve hemen her ay degisik belirtiler yasiorum sonu husran oluo tabi.. bu ay cok bi belirtim yok ama cabuk acikiorum ayaklarim usuo ve goguslerim bir haftadir acio ama adetime sekiz gun var daha bu kadar erken acimazdi goguslerm. benim gibi bi durum yasayip hamile kalan var mi??

Selam arkadaslar ben 2 ay icinde 2 defa yumurta catlatici igne aldm simdi kasıklarım cok agiriyor ama baska belirti yok ve biraz fazla acikiyorum sozce hamilemiyim ay keske bu ay haberi alsam nolur dua edin lutfen arkadaslar :)

Oncelikle soyliyim ben hamile oldugumu hic anlamadim cunku adetlerim cok agrili geciyodu benim kist oldugu icin adet gunum gelince olamadim cok feci agridi kasiklarim goguslerim onun disinda belirti yoktu 5 6 haftalarimda karnim surekli acikmaya basladi

Kizlarr adetim 4 gun gecikti test yapiyorum negatif cikiyor duzensiz degilimde belim agriyor ve goguslerim aciyor sizce hamilemiyim ya

Kizlar ben bu siteye yeni üye oldum faha size yabanciyim yani ama bir soru sorucam size aslinda biraya kayit olmamin nedenide bu sorum. Bende hamilelik bekliyorum ama test falan yaptirmadim ben 1 ayda 1 adet olan biriyim 1 ay oluyorum 1 ay olmuyorum.. 27 nisanda oldum simdi 27 hazinda olmam lazim. Benim belirtilrim 27 mayistan sonra basladi yani bu 10 gundur falan belim agriyor baya agriyir alt karnim adet olcakmisim gbi agriyor alt karnimin sol tarafina igneler giriyor sanki ve okadar halsizim ki surekli uyuyorum uyusam butun gun uyurum diyebilirim yani cok fazla terliyorum ve ben simdiye kadar ter nedir bilmeyen biriyim göguslerimin uclarina dokunamiyorum agriyor Ogle yani bilemedim adet olcakmisim gbi agrilarim var oysaki daha adet gunume 15 gun faln var hamilemiyim acaba ilk hamileligim diyede cok merak ediyorum. Acaba diye bilemedim tecrubelilerden cevap bekliyorum.

canım hamilelik belirtileriyle adet belirtileri karıştırıla biliyor çoğu zaman şimdi sen bir ay olup bir ay olmadığın için gebelik olabilir een iyisi eczaneden bir test al ve yap daha da güvenilir olanı kan testidir bunların sonucu önemli biz ne desek boş olur kendini gebeliğe fazla kaptırma çünkü sonucunu dha bilmiyorsun bende senin gibiydim herşeyde acaba hamilemiyim diyordum ama en iyisi test yapmak

Geri