Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

günaydın lavişimmmmm
ben adet söktürücüme rağmen hala adet olamadımm yaa
neden bölee oldu çok gerginim yaa
ben nezama adet olcam sıkıldım artık pöfff

cnmmmmmmm
asicimmm cnmmm bazı şeyleri stres yapıyosun ya ondanda böle gecşkmiştir cnmmm yaaa anlıyorum seni balımmm biliyosun ki benimde gecikiyo üzülme gelir inşşşş
ama keşke dr a da görünsen bir

cnmmmmmmm
asicimmm cnmmm bazı şeyleri stres yapıyosun ya ondanda böle gecşkmiştir cnmmm yaaa anlıyorum seni balımmm biliyosun ki benimde gecikiyo üzülme gelir inşşşş
ama keşke dr a da görünsen bir

bilmiyorum valla canım yaa çok canım sıkılıyo bu duruma süreklide doktora gidemiyorum başta iş yerim sorun oluyor. ama sanırım yeniden kist çıktı çünkü ilişki sırasında çok canım yanıyor son günlerde çok korkuyorum yaa bunalıyorum düşündükçe valla hayırlısı artık.

o zaman kısların da dediği gibi soğan kürünü dene bakalım bir cnmm işe yarar inşş hale bunu cok iyi biliyo ona sorabiirsin iyice ne zaman bailaman gerektiğini filan

güzelim sıkıntı stres yapma oluruna bırak..İlişki de ağrı varsa enfeksiyonda olabilir.Bir doktora görünmende fayda var ihmal etme,iş yerinden izin alma işini hiç söyleme aynı dertteyiz 🙂

bu gün bizim günümüz meleklerimmmm günümüz sadece bu gün değil hergün kutlu olsun iyiki kadınız sizi seviyorummm

o zaman kısların da dediği gibi soğan kürünü dene bakalım bir cnmm işe yarar inşş hale bunu cok iyi biliyo ona sorabiirsin iyice ne zaman bailaman gerektiğini filan

adetin 7. günü canım bende başlamayı düşünüyorum ama inşallahh içebilirim yaa bu gün adet oldum bide

güzelim sıkıntı stres yapma oluruna bırak..İlişki de ağrı varsa enfeksiyonda olabilir.Bir doktora görünmende fayda var ihmal etme,iş yerinden izin alma işini hiç söyleme aynı dertteyiz 🙂

hiç sorma essencimm yaaa bakalım artık kısmet bu ay soğan kürünü deneyeyim de oluruna bırakcam artık 🙂
cnmm sen adet oldunmu 7 martta bekliyodun adetini

o hergün giremiyo kendisi aplamda
arar öğreniiirimm ben

ben bu gün adet oldum kızlar karnımda koca bi şişlik vardı bugün itibari ile indi çok rahatladım yaa
demekki adet olmadığım içinmiş o şişlik

teşekkürler cnmm hepimizin kadınlar günü kutlu olsun cnmm
bu arada iyi bari adet olmuşsun sevindim valla sıkıntını alır götürür cnmm

kıslar sogan kürünü denedim ama bana göre bişey degilmiş anladım migdemi çok kötü agrıttı ve bıraktım zaten 1 gün dayanabildim dahada yapmadım ama tabi herkesin aynı olmaz artık rabbim ne zaman verirse melegimi beklemekten başka çagrem yok