Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kuzum bilmiyorum ki ama burda vardı ovülasyon testi kullananlar onlar yardımcı olacaktır sana bu arada bende almayı düşünüyorum ovülasyon testi tükürüklemi daha iyi yoksa idrarlamı acaba ?

ben idrarla olandan aldım canım ilk kez kullanacam bilmiyorum artık hangisi iyi hangisi kötü 🙂 deneyip göreceğiz 🙂 senin adetin gelmedi mi hala

canım günaydın,adet söktürü kullandınya adetin gelmek üzere ise ondan şiddetli ağrın olabilir.Kendine dikkat et üşütme.Laviş den haberim yok..Benim adet tarihim haftaya o tarihi bekliyorum canım şimdilik bişi yok 🙂

üfff bilmiyorumm ki canımm benim yaa ilk defa bu kadar ağrım var inşallah da ondandır halaa geçmedi ağrım adet de olmadımm üfff geriliyorum amaa yaaa 😕😕

selammm kıslar günaydınlar adetim daha gelmedi ama bi belirti de yok ne ağrı ne bişey adet olabilirm hayırlısı olsun
koyu siyah bende ovulasyon testi yaptım cnm onun içinde kullanım talimatı var yardımcı olur okursan adet zamanına göre yapıyosun onunmesela 28 günde adet oluyosan orda karşılığına gelen gün var o gün yani adetinin o günü teste başlıyosun kolay gelsin inşş yakalarsın cnmmm :kiss:

canımmm lavişimm yaaa Hayırlısı olur inşallahh ne zaman test yapcaksın dualarım seninle kuzucumm inşallahh bu ay Rabbim yavrunu nasip edecek :kiss: bu arada diğer lavişden haberi olan varmı yaa merakdan çatladım :D:D

ben idrarla olandan aldım canım ilk kez kullanacam bilmiyorum artık hangisi iyi hangisi kötü 🙂 deneyip göreceğiz 🙂 senin adetin gelmedi mi hala

olmadı bende ondan alırım yok canım yaa ne inatcı adetmiş gelmedi gitti :D:D çok ağrım var karın ve kasıklarım ayağa kalkamıyorum nerdeyse yaa üff :tsk:tsk:

canım zaten sorun olan adetimin düzensizliği yani şubat ayında olmadım söktürücü içtim 3 martta oldum o yüzden bilemiyorum ne zaman kullanacağımı :-(

hımm evet benimde adetim düzensizdi orda ne yazıyor biliyormusun adetiniz düzensiz ise en kısa döneminizi dikkate alarak yapın diyor cnmm

üfff bilmiyorumm ki canımm benim yaa ilk defa bu kadar ağrım var inşallah da ondandır halaa geçmedi ağrım adet de olmadımm üfff geriliyorum amaa yaaa 😕😕

canımmm lavişimm yaaa Hayırlısı olur inşallahh ne zaman test yapcaksın dualarım seninle kuzucumm inşallahh bu ay Rabbim yavrunu nasip edecek :kiss: bu arada diğer lavişden haberi olan varmı yaa merakdan çatladım :D:D

olmadı bende ondan alırım yok canım yaa ne inatcı adetmiş gelmedi gitti :D:D çok ağrım var karın ve kasıklarım ayağa kalkamıyorum nerdeyse yaa üff :tsk:tsk:

cnmm asişim inşş hayırlısı olsun bebeğimm bakalım daha şimdi yapmayı düşünmüyorum adet olcam gibi yaaa

günaydın lavişimmmmm :kiss: ben adet söktürücüme rağmen hala adet olamadımm yaa:uhu: neden bölee oldu çok gerginim yaa :uhu: ben nezama adet olcam sıkıldım artık pöfff:18:

Geri