Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

nasıl yani neyi taktınız kafaya offf ne zor işmiş bu çocuk sahibi olmak yaa Allahtan işe gelip gidiyorum da rahatlıyorum yoksa sürekli düşünürüm ...

her ay bekliyipte olmaması işte onu her ay kafamıza takıyoruz koyusiyah yaptıgımız hata bile bile kafamıza takıyoruz işte yoksa olcak bi gün onuda çok iyi biliyoruz cnm neys allah tez zamanda bebiş versin hepimize

aslında bu herşey için böyle değil mi ? Ne yaparsak yapalım olacağına varıyor işler umarım çok beklemeden alırız bebeklerimizi kucağımıza inşallah ....

🙂 olur inşallah hala otuza 2 var benim eltim 37 yaşında doğurdu ilk çocuğunu kariyer yaptı 🙂 bazen acaba ben çok mu erken davranıyorum diyorum

Allah hayırlı zamanda versin ve olacak cocuklarımız sağlıklı annesine babasına vatanına milletine layık cocuklar olsun diye dua edelim kıslar olur elbet birgün zaten hiç olmadı tıp ilerledi yanii

Allah hayırlı zamanda versin ve olacak cocuklarımız sağlıklı annesine babasına vatanına milletine layık cocuklar olsun diye dua edelim kıslar olur elbet birgün zaten hiç olmadı tıp ilerledi yanii

beni TÜRK HEKİMLERİNE emanet edin... bence de tıp ilerledi Ölümden başka herşeyin bir çaresi vardır inşallah 🙂 yeterki Allah sağlık sıhhat versin hepimize ....

üfffffffffffff!!! adet sancılarım hafif hafif başladı kızlar yaaa :-( olmasında hamile olayım die çok dua etmiştim ama olucam sanırım cumartesi günü 🙁((((((((((((((