Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

valla kızlar bu site bana iyi gelmiyo sanırım. ne zaman şöyle şöyle hissediyorum desem o gün adet oluyorum..ya saçma bi düşünce biliyorum ama 3 aydır böle oluyo🙁 Rabbim en iyisini bilir şüphesiz, demek ki zamanı değilmiş ama insan cok hayal kırıklığı yaşıyo.. Şubatta kuru incir yiyicem,ovülasyon testi denicem ve 41 gün meryem suresini okuyacağım..Hayırlısı.sizde ne var ne yok? Değişiklik hissediyo musunuz?
Lavişim ovülasyon testlerin ne oldu? Hangi gün kullanmaya başladın?

valla kızlar bu site bana iyi gelmiyo sanırım. ne zaman şöyle şöyle hissediyorum desem o gün adet oluyorum..ya saçma bi düşünce biliyorum ama 3 aydır böle oluyo🙁 Rabbim en iyisini bilir şüphesiz, demek ki zamanı değilmiş ama insan cok hayal kırıklığı yaşıyo.. Şubatta kuru incir yiyicem,ovülasyon testi denicem ve 41 gün meryem suresini okuyacağım..Hayırlısı.sizde ne var ne yok? Değişiklik hissediyo musunuz?
Lavişim ovülasyon testlerin ne oldu? Hangi gün kullanmaya başladın?

cnm ben adetimin 11. günü kullanmaya başladım ama benim adetler düzensiz diye kullanımda öyle yazıyo yani adetler düzensizse siklüs dönemi en kısayı alın diyo bende 27. günü dikkate alarak 11. gün başlayn diyo testlere ama benim hep negatif cıktı üztelik 11-20 gün arası yaptım ama negatif cıktı hep ama biz yinede denedik hep hayırlısı olsun incir kürü filan yap cnm Alla bizi de görüyo merak etme

olmadı bu ay da yine adet oldum canım sıkıldı takmayım stres yapmayım diyorum hastalığıma yakın beynimde fink atıyo acaba soruları ve yine hüsran her hastalandığımda bi daha takmıcam stres yapmıcam diyorum bişeyler oluyo bana dün akşam yastıgım gözyaşlarımla doldu 🙁((((

cnm yaaa valla bende üzülüyorum öyle deme ltfeennn Allaha dua edelim hep birlikte ve birbirimiede cnm Allah bizi de görüyo canını sıkma ve belki bizi sınav ediyo şuan ve hiç ümitsizliğe kapılmayalım devam calışmalara emi kuzumm :kiss:

Geri