Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

yook.. yada şöyle söylym o kadar istedim ki haftadaa bir sağlık ocağında test yaptırıyodum çıkmayınca üzülüyodum.. öyle ki ebeler beni görünce gülüyodu test yapalım mı die 🙁( o yüzden pek düşünmek istemedim.. yoktur dedim iki ay ama ikinci ay çıktı şükürler olsunn

anladım cnm,artık darısı isteyen bizlere 🙂

amin canımm ama çok zormuş hamilelikte.. yada benimki öle geçiyo.. ağrılı sancılı.. hastanelerde yattım evde serumlar bide düşün daha 4 aylık.. inan töbe diem ama böle olduğunu bilsem iki sene falan ertelerdim diyorum

günaydın güzel anne adayları :hıms: nasılsınız bakalım... Ben pek bi durgun pek bi süzük durumdayım daha adetime 17 gün var ama şimdiden adet olcakmışım gibi bel ağrım kasık ağrım var :hıms: psikolojik yada üşütmüş olabilirim değilmi folikasite devam ama şu sıra hiç içimden incir yemekte gelmiyor
bu ay olumsuz sonuç alırsam incir kürüne başlıycam
off offff

Günaydın bitanemm hadi hayırlısı olsun inşallahhh bize hayırlı haberler verirsinn dualarımmmmmm seninle olcak beklenen adet tarihin ne zaman hayatımmm ?

Ciel sende durum ne?

canım günaydın, benim aslında denediğim ilk ay, önceden eşim istemiyordu gezdik falan, tam karar verdik kontrolde dr. miyomumun kocaman olduğunu sıkıntı yaratabileceğini falan söyledi. biri yakın arkadaşım 3 dr. dan daha fikir aldım hepsi ameliyat deyince ekimde ameliyat oldum (açık ameliyat, laparoskopi olmuyormuş bende) ameliyat esnasında dr. 2. derece endometriozis rahatsızlığım olduğunu görmüş, yumurtalıklarımdaymış onları biraz açtım dedi ama tamamen odakları yakamamış, çok tramvatik olmasın diye.. neyse 3 ay sonra (daha doğrusu 3. regliden sonra) deneyebilirsiniz dedi, bizde iki hafta önce başladık. yani daha çoık yeniyim ama tüm bu rahatsızlıklar bende psikolojik olarak sanki olmayacakmış gibi bir baskı yarattı falan :-( umarım yanılıyorumdur, Allah isteyen herkese tez vakitte hayırlısıyla nasip etsin.
senin hikayen ne?