Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

nolsun tatlım dr.'a gittiğimden beri regli sancılarım başladı, sanırım bu ay biraz daha erken gelecek beklenmeyen tarihim 🙂 ovulasyon testi işe yaramadı anlıcan, + yakaladık ama kısmet değilmiş, ama zaten yumurtlama gününde ilişkiye girsen bile gebe kalma şansın %30 muş yani gecelcek ay yine denicez..

sen naptın + yakaladın mı?

nolsun tatlım dr.'a gittiğimden beri regli sancılarım başladı, sanırım bu ay biraz daha erken gelecek beklenmeyen tarihim 🙂 ovulasyon testi işe yaramadı anlıcan, + yakaladık ama kısmet değilmiş, ama zaten yumurtlama gününde ilişkiye girsen bile gebe kalma şansın 0 muş yani gecelcek ay yine denicez..

sen yine artıyı görmüşsün cnm ben onuda göremedim bilemiyorum artık yaaa bi gelişme yok bende adetimi bekliyorum bende

sen yine artıyı görmüşsün cnm ben onuda göremedim bilemiyorum artık yaaa bi gelişme yok bende adetimi bekliyorum bende

canım haklısın ama sıkmamak gerek canımızı (gerçi böyle diyorum ama son günlerde tek düşündüğüm şey bebiş hatta erken gebelik testi negatif çıkınca ağladım bile :-(( ) bazen diyorum keşke testi yapmasaydım en azından hala umudum olurdu..
Asinin dediği gibi umutla beklemeye devam 🙂)))))))

nolsun tatlım dr.'a gittiğimden beri regli sancılarım başladı, sanırım bu ay biraz daha erken gelecek beklenmeyen tarihim 🙂 ovulasyon testi işe yaramadı anlıcan, + yakaladık ama kısmet değilmiş, ama zaten yumurtlama gününde ilişkiye girsen bile gebe kalma şansın 0 muş yani gecelcek ay yine denicez..

rakam çıkmamış bu mesajımda %30 olacak doğru günde illişki ile gebe kalma şansı..

canım haklısın ama sıkmamak gerek canımızı (gerçi böyle diyorum ama son günlerde tek düşündüğüm şey bebiş hatta erken gebelik testi negatif çıkınca ağladım bile :-(( ) bazen diyorum keşke testi yapmasaydım en azından hala umudum olurdu..
Asinin dediği gibi umutla beklemeye devam 🙂)))))))

ağlama cnm yaa dünyanın sonu değil Allahım inşallah bizede o duyguyu tattıracaktır.Allah belkide bizi sınıyo şuan sabrımızı ölcüyo biz yinede zor zamanlarda Allahtan yardım isteyelim ve böyle olmayacak umutsuzluğuna kapılmayalım.

Geri