Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

selam kızlarr.. ben 8 aylık evli 4 aylıkta hamileyim.. evlenmeden önce doğum kontrol hapı kullanmaya başladım evlendikten 2 ay sonrada bıraktım onu.. ünkü çok zararlıymış.. özel bi çaba göstermedim.. ne günleri takip ettik nede başka bişey.. ama kornmadık.. hamile kalmak isteyenlerden duydum sırtüstü iken içe boşalma olunca bi 15 20 dk yatıyolarmış sırt üstü ben yapmadım ama

canım bahsetmiştim o kasık ağrısı geçen perşembe gecesi beni uyutmadı :-( korkunçtu, cuma dr a gittim, dr. hiç birşeyin yok herşey normal üşütmüşsünnsündür dedi geçti.
Tam mevsimi bu ara soğuklar nedeniyle ama kasık ağrılarının bazen iyi anlamlarıda olabiliyor diye biliyorum özellikle ani hareketlerden sonra 🙂 hayırlısı bakalım, adetine ne kadar var??
ciel canım bende de o oldu.. sağ kasığım çok şiddetli ağrıdı.. ve netten baktım hamişlik sebebiymişş.. inşallah hayırlı haber alırız senden de 🙂

canım bahsetmiştim o kasık ağrısı geçen perşembe gecesi beni uyutmadı :-( korkunçtu, cuma dr a gittim, dr. hiç birşeyin yok herşey normal üşütmüşsünnsündür dedi geçti.
Tam mevsimi bu ara soğuklar nedeniyle ama kasık ağrılarının bazen iyi anlamlarıda olabiliyor diye biliyorum özellikle ani hareketlerden sonra 🙂 hayırlısı bakalım, adetine ne kadar var??

yaa kendimi dinlememeye çalışıyorum ama olmuyo işte oluruna bırakıyorum artık takmıycam :D:D

dikkat edin kıslar kendinize cielcim çok sağol cnm aydınlattığın için benii

amann dikat et dikkat et nereye kadar yaff üff :D:D
selam kızlarr.. ben 8 aylık evli 4 aylıkta hamileyim.. evlenmeden önce doğum kontrol hapı kullanmaya başladım evlendikten 2 ay sonrada bıraktım onu.. ünkü çok zararlıymış.. özel bi çaba göstermedim.. ne günleri takip ettik nede başka bişey.. ama kornmadık.. hamile kalmak isteyenlerden duydum sırtüstü iken içe boşalma olunca bi 15 20 dk yatıyolarmış sırt üstü ben yapmadım ama

bende toplam 3 aydır uğraşıyorum bu nee yaa onu yap bunu yap hiç bişi yok :D:D valla kiminnn veleti gelirse bakın baştan sölüyorum totişinii ısırcam :D:D valla ben çörek otu yiyorumm incir yiyorum yarım saat yatıyorum tık yok anacım :D:D hayırlısı artık ne yapalım :D:D

canım paylaşımın için sağol valla cok şeyler denedik ama inşallah bizim bebişlerimiz de yakında gelir🙂

inşallahh lavişimm inşallahhh :hıms:

mercimek tanem hoşgeldin 🙂 lavişim, mercimeğim aminnn inşallah darısı başımıza 🙂

mercimek tanem sana bir şey soracağım; bu ağrı (daha doğrusu sancı)bende sadece 1 gece sürdü ve çok şiddettiydi, şimdi ise sanki hafif hafif regli sancılarım oluyor ara ara. seninki nasıl olmuştu hatırlıyor musun?

Geri