Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Fatosscum içim seninde büyük bir ihtimalle anne adayları listesine ekliyecez diyo hadi hayırlısı bakalım ....sizlerle bende sabırsızlanıyorum heyecanlanıyorum .

inş.canım olmıcaksınnnn offf benimde şu göğüs ağrısı çok fena yavvvv sol taraf özellikle yerinden çıkıcak gibi kaşınıyolar allahım sen hayırlara çıkar yarrabim inş.vardır bişeyler yaaa.....zuzucum sende de güzel haberler alıcaz galiba ateşinde çok güzel gidiyo canımm inş.düşmicekkk ve testide yapar yapmaz haber ver çatlarımmmm
canım benim eşim vermiyor testi sabah yapacam artık dönerim size🙂

ben bir buçuk yıl kullandım yedi ay oldu bırakalı daha bişey yok doktora gittim olur sorun yok dedi, üç ay olmayabiliyormuş canım hapın etkisi üç ay sürüyor dediler bana ama kişiden kişiye deyişiyor canım ya hayırlısı inşallah sen hemen hamile kalırsın

inşallah olur.beklemek çok kötü.elimde takvimle gezer duruma geldim üç ayda ...tabi benim ilk olacağı için çevremdekiler hadi artık bebek bekliyoruz diyor kimseye söyliyemiyorum halbuki çaba sarfediyorum ama olmuyor...

sergül sen nasılsın iyimisin biraz nasıl gidiyo hamilelik
Şimdilik iyi çok şükür umarım hep öyle devam eder, çok pimpirikliyim biliyorum ama elimde değil eşim istemiyoken oldu o yüzden korkuyorum yoktan var eder rabbim ona can veren Rabbim inşallah hayırlıysa hakkımda biliyorm onu koruyacaktır.Umarım eli ayağı düzgün aklı başında sağlıklı hayırlı bir kızım olur, iki oğlum var.Benim için üçüncü ama ben ilki gibi acayip heyecanlıyım.

Geri