Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

biz ilk başta istememiştik ikiyıl olmasın dedik ama birden bire bebiş kararı aldık bi anda yani ve hemen kontrol hapını bıraktım gerekli tahlilleri yaptırdım.herhangi bi sorun yok dedi doktor ama sanırım haptan olucak hala hamiş kalmadım.nettende okuyorum farklı farklı şeyler üç aydırda olmayınca içime korku girdi ya benimde olmasa diye.inşallah bi sorun çıkmaz...ama karar aldım ağustostada olmassa ki inşallah olur sonrasında hiç düşünmicem yani üstüne olmucam pisikolojikmen etkileniyorum sanırım.birde keçi boynuzu pekmezi alıp eşime içirmeye başladım yeni...allahım lütfen bana da nasip etsin isteyen tüm meleklerede

eboşcum hapı ne zaman bıraktın bende hap kullanıyordum hala hamile kalamadım

eboşcum hapı ne zaman bıraktın bende hap kullanıyordum hala hamile kalamadım

canım ben yedi ay kullandım ve şuan bırakalı üç ay oldu.sen ne kadar kullandın ve bıraktın...doktorum bana hapı bırakır bırakmazda hamile kalabilirsin dedi ama hala tık yok ...yanlız hapı bıraktıktan on gün sonra idrar yollrı iltihabı için fitil kullandım ilk ay sanırım o yüzden olmadı diye düşünüyorum.kısmet ne zamana rtık bilmiyorum ama çok istiyorum

canım ben yedi ay kullandım ve şuan bırakalı üç ay oldu.sen ne kadar kullandın ve bıraktın...doktorum bana hapı bırakır bırakmazda hamile kalabilirsin dedi ama hala tık yok ...yanlız hapı bıraktıktan on gün sonra idrar yollrı iltihabı için fitil kullandım ilk ay sanırım o yüzden olmadı diye düşünüyorum.kısmet ne zamana rtık bilmiyorum ama çok istiyorum

ben bir buçuk yıl kullandım yedi ay oldu bırakalı daha bişey yok doktora gittim olur sorun yok dedi, üç ay olmayabiliyormuş canım hapın etkisi üç ay sürüyor dediler bana ama kişiden kişiye deyişiyor canım ya hayırlısı inşallah sen hemen hamile kalırsın

selzeh yap artık şu testi inanıyorumki idrarda belli belirsiz vericek kanda kesin öğrenirsin, seninki yerleşme kanaması şuana kadar regl olsan olurdun hadi cnm bekliyoruz güzel haberlerini.

Geri