Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ne alakası war geri kafalılıkla şuan benm için pahalı o para hergün ilişki olcak diyede bişey yok cremanın dediği gibi 2 günde bi iiyidir

ne alakası war geri kafalılıkla şuan benm için pahalı o para hergün ilişki olcak diyede bişey yok cremanın dediği gibi 2 günde bi iiyidir

Ben internetten siparis vermistim 150 tane 30milyondu ama tasinirke kayip ettim🙂 aysesim istersen ates olcerek bak en ucuz yolu veya tam adet doneminim ortasinda iliskiye gir yeter amaaan onceden ovulasyon testimi vardi🙂

bebeğiiimm cook sevindim Allah gönlüne göre vermiş 🙂

- - - Updated - - -

[/QUOTE]
tatlımm sen nerdee oturuyonn ve ankaranınn neresindensinn[/QUOTE]
ben keçiörenliyim sen neresinden ama ben 1 yıldır antlayada yaşıyorum evlenip buraya geldim malesef bende 20 haziranda gideceğim Ankara ya

mevlanacım sıkma canını bana da hep aynısını yapıyorlar benim elti benden sonra evlendi hamile eltin hamile sen daha beceremedin mi diyorlar herkes sordumu eve gelip bende ağlıyordum ama şimdi suratlarına cevabı yapıştırdınmı bi daha konuşamazlar

Insanlar cok kirici olabiliyorlar bazen malesef canim..ama yapacak bisey yok insanoglunun sorulari hic bitmez hicbirseyden memnun kalmazlar bunu asirlar gecsede degistirebilecgimizi zannetmiyorum..

ya kızlar hayat çok garip benim eltime doktorlar çocuğun olmaz dediler ama allah bi çocuk verdi mucize olarak 2 aylık hamile sonra çocuğu istememye başladı ben mide bulantısını çekmek zorunda değilim diye o kıymetini bilmiyor . bugün de boşanma kararı aldılar ne yazıkki da bir yıl bile olmadı evleneli

Nasil yani bebegi aldiracakmi??
tam bilmiyorum ama aldırır heralde çünkü akli dengesi zaten yerinde değil şizofren gibi bişey bakamaz çocuğa ne yazıkki ama kaynanam izin vermezler alırlar elinden belki düzelir dedik bebek sayesinde ama malesef daha kötüye gitti imidem bulanıyor diye isyan etti inşallah bebeğe bişey olmaz Allah herşeyin hayırlısıı versin

Off allah esirgesin insallah Aldirmazda sagligina kavusur hic doktor yardimi fln almiyormu?? Cok kotu oldum simdi ya ! Peki niye bosanacaklar bu cok tuhaf demekki rabbim herkeze annelik duygusunu vermiyor🙁