Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Yaa sorma,halbuki bende senin aldigin sayfadan aldim onu:)Seninkini gördüm orada.Sende senin bebek gibi uykucu musun öyle?Ama yok degilsin.Sabahin köründe isini gücünü bitirip dükkani aciyorsun masallah...
yaaaa bacım seni göremeyince çok korktum gittin sandım neyseki burdasın yok bacım ben tavuk gibiyim erken yatarım erken kalkarım hemen işimi halledip buraya kuruluyorum sonrada herkesi işinden alıkoymaya çalışıyorum :piha:

tamam canım denersin biara senin ameliyat günün daha belli olmadı dimi?
benim bacaklarım bikerem lokum gibi ak pak çarpık olabilir ama kaporta düzdün:laugh:
aa,o zaman o koca memeli baci sen degilmiydin?Afedersin canim demek ben karistirmisim:laugh:Tarih henüz belli degil canim.Sali günü Dr a gidecem.Insallah bir an önce hastaneden yer alabilirim de biter bu is cabucak...

yaaaa bacım seni göremeyince çok korktum gittin sandım neyseki burdasın yok bacım ben tavuk gibiyim erken yatarım erken kalkarım hemen işimi halledip buraya kuruluyorum sonrada herkesi işinden alıkoymaya çalışıyorum :piha:
Senin herüf bugün gelmiyor mu yemege?Benimki birazdan gelir,o zaman kacarim.Ama sizin saatler bizden 1 saat ileride.Seninki gelip gitmistir bile...

aa,o zaman o koca memeli baci sen degilmiydin?Afedersin canim demek ben karistirmisim:laugh:Tarih henüz belli degil canim.Sali günü Dr a gidecem.Insallah bir an önce hastaneden yer alabilirim de biter bu is cabucak...
inşallah bacım hayırlısıyla hemencik atlatırsın dediğin gibi biran önce biterse en azından kafandan silmiş olursun

Geri