Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Kiz o neee:piha:Koca memeli seniii...Bak ben sana su incir kürünü soracaktim.O da kaynatilip mi iciliyor ki?Ben kuru incir öylesine cerez gibi yeniyor zannetmistim...
yenilirsede olur belki ama içilmesi daha iyimiş
kaynamakta olan yarım litre suya 7 8 adet kuru inciri böl koy 5 dk kaynat sonra biraz demle ılıyıncada iç olurmu bacım...baştan kuru olupta sonradan yaşaran incirleride afiyetle yiyebilirsin canımıniçi

yenilirsede olur belki ama içilmesi daha iyimiş
kaynamakta olan yarım litre suya 7 8 adet kuru inciri böl koy 5 dk kaynat sonra biraz demle ılıyıncada iç olurmu bacım...baştan kuru olupta sonradan yaşaran incirleride afiyetle yiyebilirsin canımıniçi
Kiz nereye kactin yine?Daha bacaklarini agdaliyacaktik:piha:
Bir denerim bakalim su Incir kürünü.Ama ameliyatimdan sonra insallah...

buarada lara bacım avatarındaki fıstık çok fıstık yani öle böle değillll çok fena fıstık... seninkinin valla cin gibi gözleri var oysa benimkine bak kaç gün oldu hala uyuyo:piha:

buarada lara bacım avatarındaki fıstık çok fıstık yani öle böle değillll çok fena fıstık... seninkinin valla cin gibi gözleri var oysa benimkine bak kaç gün oldu hala uyuyo:piha:
Yaa sorma,halbuki bende senin aldigin sayfadan aldim onu:)Seninkini gördüm orada.Sende senin bebek gibi uykucu musun öyle?Ama yok degilsin.Sabahin köründe isini gücünü bitirip dükkani aciyorsun masallah...

Geri