Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar günaydın..heyecandan panik atağım azdı ha..regl de olmadım olacaksam olsam bir an evvel de kurtulsam şu çarpıntıdan..göğüslerim ağrıyo da hala kanama falan yok stresten gecikiyo mu ya...valla ruhen foseptik çukuruna düşmüş gibiyim🙂

bişi yaptığım yok sürekli yüreğim kalkık otururum işyerimde

valla bittim kızlar..resmen bittim..ne biliiim ne testi yaptırayım ki..kan testi en iyisi..idrar çıkıyo çıkmıyo..bugün olmazsam bakarız ama birkaç gün beklerim benim de polikistik overim var çünkü..

bugün nasıl bitecek bilmiyorum bu çarpıntıyla..işte de kalmak zorundayım..akşam olsa bir an evel eve gitsem..
Yazgülüm
senin durumun ne bacım??

canım ben ovulasyon testi kullanmadım doktorla beraber ultrasonda baktık..yumurta gelişimini takip ettik ayın 9-10 u gibi yumurtladım..bende de 1 haftadır ağrı vardı regl ağrısı gibi..2 gündür kesildi..bugün olmam lazım artık..amaaannn ne zormuş ya..valla bana bu psikolojik durumumda biraz fazla geliyo bu heyecanlar..gevşeme ve nefes ekzersizlerimi de yapıyorum sporumu da ama zor dayanıyorum gerçekten..

desenim
hoşgeldin..
Görüşemiyoruz özledim seni tontişim ya..

dilaracım
benim günüm dün ve bugündü..1 haftadır kasıklarımda ağrı vardı ama göğüslerim şişmemişti..şimdi de kasık ağrısı gitti göğüs ağrısı başladı..🙂 vücut saçmaladı anlayacağın🙂 hiç karnım falan ağrımıyo..bekliyorum işte..

canımmm , bende özledim seniiiii , heyecanla senden haber bekliyorum , okuduğum kadarıyla sende heyecan pik yapmış , hadi bakalım hayırlısı olsun inşaallah gelmiştir melişin ,sen bu heyecana fazla dayanamazsın git kan testi yaptır bence tatlımmm , allah muhafaza kalpten gidecen 🙂

yupis:nazar: Regl Zamanı Geçen Arkadaşlarımızın Listesi :nazar:yupis

Şehnaz .......................... 24 Mart ( heyecanla haber bekliyoruuuzzzzz)

:d040::hıms:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :hıms::d040:
Lalezar .......................... 26 Mart
dileğimm ...................... 26 Mart
Yazgulu24.....................27 Mart
esmos .......................... 28 Mart
zuzuu ........................... 31 Mart
duygum_06................. 2 Nisan
izgil85 .......................... 2 Nisan
eminegelin.................... 2 Nisan
aslıgökçe ...................... 3 Nisan
gül melek.........................4-6 Nisan
mrs.m..............................6 Nisan
Elifim ......................... 6 Nisan
desen .......................... 8 Nisan
ecce ............................. 8 Nisan
pirenses ...................... 12 Nisan
lara...............................15 Nisan
sabırsızım ................. 19 Nisan
:hamileyim::nazar:2009 ANNE ADAYLARI:nazar::hamileyim:
boyalikus ...................... 25 Haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:anne oldu cinsiyeti kız
efsun_55 ......................26 Haziran(Haziran anne adayı süperrrrrr):baby:anne oldu cinsiyeti erkek
Gül Güzeli ..................... .3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
sevİnc_naz .................. 9-10 temmuz (Temmuz anne adayı süperrrr:baby:
yaz güneşi ..............................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
melekanıl ..................... 25 temmuz (temmuz anneAdayı süperrrrr) :baby:
yasenil .......................... Temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr) :baby:
sergül ............................Temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:anne oldu cinsiyeti kız

Kış Güneşi ..................2 Ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09 .....................18 ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
yoncax .................... 22-23 Ağustos (ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci ............................ 23 Ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141 ..................... 27 ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos ........................... 27 ağustos(Ağustos Anne adayı süperrrrrrr):baby:
kayra ................................ ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
cansı14 ............................. ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan ...................... 22eylül(eylül anne adayı süperrrrrrr):baby:
eboş ..................................... 22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrr):baby:
Vahide-m ............................. eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@ Şk_meleĞ !.......................11 Ekim (ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
Eysan ................................. 24 ekim (ekim anneadayı süperrrrrrr ):baby:
arzu85 .............................. 13 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:
dila2 ................................ 18 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:
Özzlemm .......................... 22 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:

Sultan ............................... 26 Kasım(kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:
askısı ................................. Kasım ( kasım Anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16 ...............................Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi ..........................14 Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

:nazar:2010 ANNE ADAYLARI:nazar:
ebruaker ............................... 2-3 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
kelebeğim ............................. ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
chatlak .................................. 11 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
burcums ................................ 20 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr) :baby:
biza ......................................... 22 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
umutsuz_reyhan ................... 29ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
Esila ....................................... ocak (ocak anne adayı süperrrrrrrrr):baby:
niisam ................................... 7 Şubat (şubat anne adayı süperrrrrrr):baby:
selzeh ..................................... 20 şubat (şubat anne adayı süperrrrrr) :baby:
Ruzgarim ................................4 Mart (mart anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
dilara1 ....................................11 Mart (mart anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
ayselalper................................ Mart (
mart anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
yns_ysmn...............................Mart (mart anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:

DESENim sağolasın bu 'kalpten gidicen' bi panik ataklıya söylenebilecek en korkunç şey..allah razı olsun..

Yns ysmn canım , bence telaşa gerek yok değerin 3 günde 4 kat olmuş , seninki geç döllenme , çünkü adetinden 7 gün sonra testte çıkmıştı yanılmıyorsam.

slm arkadaşlar nasılsınız ben çok uzun zaman oldu giremiyordum çünkü kendimi çok fazla iyi hissetmiyorum hiç keyfim yok yemek yiyemiyorum doğru düzgün 1 hafta sonra 3 aylık olacak inşlh.meleğim ama sağlıklı beslenemiyorum 2,5 kilo vermişim evden işe işten eve gelincede hemen yatağa canım hiç birşey yapmak istemiyor.

slm arkadaşlar nasılsınız ben çok uzun zaman oldu giremiyordum çünkü kendimi çok fazla iyi hissetmiyorum hiç keyfim yok yemek yiyemiyorum doğru düzgün 1 hafta sonra 3 aylık olacak inşlh.meleğim ama sağlıklı beslenemiyorum 2,5 kilo vermişim evden işe işten eve gelincede hemen yatağa canım hiç birşey yapmak istemiyor.
canım geçmiş olsun.. bunlar normal tabi ama yorar tabi insanı..bitecek kısa bir süre sonra..onu düşün..

canim benim yaaa. Cok üzüldüm inanki… ama ümidini kesme tatlim. Zaten kesmessin biliyorum. Yeni bir ay yeni bir mut insallahhhhh. Ama sen bir iyice göster kendini baska doktorada. Bu kadar cok sancili gecmesi bilmiyorum ama. Normal degil gibi. Sen bide sogan kürü yapsana…. Oda temizler rahimi. ınsallah bu önümüzdeki ay hamis kalirsin canim beni[sıze=2]
[/sıze]
ınsallah canım kısssss sogan falan ıcemem ben yawww

Geri