Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Bencede normal gibi canim.. yukselme yani.. bende gec dollenme oldugunu dusunuyorum insallahta oyledir..

anladim canim bendede oyle oldu.. aslinda ovulasyon testide kullanmistim ama tesaduf jinekologa gittigim gun yumurtayi gordu ve 1-2 gun icinde catlama ihtimali yuksek dedi..

Canim insallah melegin gelmistir ya cok istiyorum gercekten senden guzel bir haber almayi
hayırlısı tatlım..ben de senden haber almayı çok istiyorum..isteyen herkese nasip olur inşallah..beni geren sadece bunun için biraz daha kısıtlı zamanımın kalmış olması..ister istemez stres yapıyor insan..

[sıze=5]merhaba kızlar sonunda bende hamileyim kan testinden emin olddum dün ama listeye yazmayın beni lütfen hayırlı evlatlar nasip eder rabbim inşallah kucağıma almayı nassip eder. çok mutluyum allah tüm gönülden isteyenlere versin hepinizi kocaman öpüyorum...[/sıze]

[sıze=5]canım çooook sevindimmmm ,hayırlı olsunnnn...[/sıze]

gunaydın kızlar nasılsınız?regl oldum maalesef ve cok kotuyum sancıdan mahvoldum...bıktım artık bu sancıyı cekmekten....gelmedı bebegım bu ayda bana gelmedı...........

canim benim yaaa. cok üzüldüm inanki… Ama ümidini kesme tatlim. zaten kesmessin biliyorum. Yeni bir ay yeni bir mut insallahhhhh. Ama sen bir iyice göster kendini baska doktorada. bu kadar cok sancili gecmesi bilmiyorum ama. normal degil gibi. Sen bide sogan kürü yapsana…. oda temizler Rahimi. Insallah bu önümüzdeki ay hamis kalirsin canim benim

merhaba kızlar sonunda bende hamileyim kan testinden emin olddum dün ama listeye yazmayın beni lütfen hayırlı evlatlar nasip eder rabbim inşallah kucağıma almayı nassip eder. çok mutluyum allah tüm gönülden isteyenlere versin hepinizi kocaman öpüyorum...

canim benim tebrik ediyorum… Rabbim saglikla kucaga almayi nasip etsin insallah

evet canım hayırlısı olsun uzulmemek elde degılkı umudum yok desende oluyo umutsuz olmuyo yanı...enfeksıyon vardı ya bu ay ondan abarttı galıba sancı...doktor bısey demıyokı kıst vardı ıste oda düşükle gıtmıstı sık usutuyorum onunda etkısı var galıba...hersey temız rahım yumurtalıklar sorun yok suan ama agrı neden oluyo onlarda bısey demıyo...sıcak tutmam gerekır ayaklarımı.....bekarken de vardı ama evlenınce daha da arttı...esım sıcak su koydu gece ayaklarıma battanıye getırdı uzerımı orttu gece fenalasırsan uyandır hastaneye gotureyım dedı gecede uyutmadı rezıl sey ılacla ayaktayım valla...

sogan kürü nü dene tatlimmm

kızlar günaydın..heyecandan panik atağım azdı ha..regl de olmadım olacaksam olsam bir an evvel de kurtulsam şu çarpıntıdan..göğüslerim ağrıyo da hala kanama falan yok stresten gecikiyo mu ya...valla ruhen foseptik çukuruna düşmüş gibiyim🙂

canim benim senin günün ne zamanki??? Hadi insallah bu ay hamissin

günaydın kızlarrr dün dra gittim moralim çok bozuldu yaaaa kese görünmedi bide kanda beta hcg hormonum çok düşükmüş dış gebelik ya da biyokimyasal gebelik olbilir dedi tekrar kan tahlili yaptırdım 26,26 dan 128,94 e çıkmış sizce bu iyi bişey değilmi yükselmesi etrafımdaki hamilelere soruyorum daha şimdi böyle olması normal diyo herkes yaaa napcam ben anlamadım gitti neyse eşim bugün göstercek bakalım yeni kan tahlilini

moralini hemen bozma canim yaaa… insallah hersey yolundadir. bence sen cok erken gittin doktora. adet günün ne zamandi ki??? yani simdi kac haftalik oluyorsun???

DİLARAcım
benim günüm dün ve bugündü..1 haftadır kasıklarımda ağrı vardı ama göğüslerim şişmemişti..şimdi de kasık ağrısı gitti göğüs ağrısı başladı..🙂 vücut saçmaladı anlayacağın🙂 hiç karnım falan ağrımıyo..bekliyorum işte..

hayırlısı tatlım..ben de senden haber almayı çok istiyorum..isteyen herkese nasip olur inşallah..beni geren sadece bunun için biraz daha kısıtlı zamanımın kalmış olması..ister istemez stres yapıyor insan..

Insallah canim arka arkaya patlatiriz bombalari hehe 🙂

evet haklisin ister istemez stress oluyor.. hele ben yumurtlama doneminde resmen stresten deli dana gibi ortalarda dolanmistim.. su anda ona bakarak cok cok sakinim kendime sasiriyorum hehe 🙂

Geri