Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

hayırlısı tatlım..ben de senden haber almayı çok istiyorum..isteyen herkese nasip olur inşallah..beni geren sadece bunun için biraz daha kısıtlı zamanımın kalmış olması..ister istemez stres yapıyor insan..

[sıze=5]canım çooook sevindimmmm ,hayırlı olsunnnn...[/sıze]

gunaydın kızlar nasılsınız?regl oldum maalesef ve cok kotuyum sancıdan mahvoldum...bıktım artık bu sancıyı cekmekten....gelmedı bebegım bu ayda bana gelmedı...........

canim benim yaaa. cok üzüldüm inanki… Ama ümidini kesme tatlim. zaten kesmessin biliyorum. Yeni bir ay yeni bir mut insallahhhhh. Ama sen bir iyice göster kendini baska doktorada. bu kadar cok sancili gecmesi bilmiyorum ama. normal degil gibi. Sen bide sogan kürü yapsana…. oda temizler Rahimi. Insallah bu önümüzdeki ay hamis kalirsin canim benim

canim benim tebrik ediyorum… Rabbim saglikla kucaga almayi nasip etsin insallah

sogan kürü nü dene tatlimmm

canim benim senin günün ne zamanki??? Hadi insallah bu ay hamissin

moralini hemen bozma canim yaaa… insallah hersey yolundadir. bence sen cok erken gittin doktora. adet günün ne zamandi ki??? yani simdi kac haftalik oluyorsun???

DİLARAcım
benim günüm dün ve bugündü..1 haftadır kasıklarımda ağrı vardı ama göğüslerim şişmemişti..şimdi de kasık ağrısı gitti göğüs ağrısı başladı..🙂 vücut saçmaladı anlayacağın🙂 hiç karnım falan ağrımıyo..bekliyorum işte..

Insallah canim arka arkaya patlatiriz bombalari hehe 🙂

evet haklisin ister istemez stress oluyor.. hele ben yumurtlama doneminde resmen stresten deli dana gibi ortalarda dolanmistim.. su anda ona bakarak cok cok sakinim kendime sasiriyorum hehe 🙂