Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ben sizlere tşk.ederim.

arkadaşlar yanıtsız bırakmamaya çalıştım herkesi.geri dönüp okudum.eğer yanıtsız kalan olduysa özür dilerim istemeden oldu.yeni bilgilerle gleceğim inşallah
şimdilik hoşçakalın.

beni tamda böyle anlayan insanlar var çok şükür.ALLAHA emanet ol...

kızlar geldim burdayım..ayselalper detaylı anlatımın çoook teşekkürler kardeşim..ellerine sağlık içimize su serptin..herşey yolunda gider umarım..gebelik testini reglin geçtikten sonra mı yaptın??

kızlar bende çıkıyorum...
ne olur umutlarımız pamuk ipliği gibi değil...en kuvvetli rüzgarların bile deviremediği köklü çınarlar gibi olsun
herkese güzel bir haftasonu diliyorum

kızlar bende çıkıyorum...
ne olur umutlarımız pamuk ipliği gibi değil...en kuvvetli rüzgarların bile deviremediği köklü çınarlar gibi olsun
herkese güzel bir haftasonu diliyorum

teşekkürler canım hepimiz moral depolayalım artık....üzül üzül nereye kadar değil mi 🙂
sana da iyi bir haftasonu geçirmen dileğiyle görüşürüz canım.

kızlar geldim burdayım..ayselalper detaylı anlatımın çoook teşekkürler kardeşim..ellerine sağlık içimize su serptin..herşey yolunda gider umarım..gebelik testini reglin geçtikten sonra mı yaptın??

canım ayselalperin yazdığı herşeyi mutlaka oku....bundan sonra yaş detayına saplanma artık, umarım senin de meleğin gelmiştir canım. benim de içime su serpti hadi bakalım hayırlısı hepimiz için.

canım ayselalperin yazdığı herşeyi mutlaka oku....bundan sonra yaş detayına saplanma artık, umarım senin de meleğin gelmiştir canım. benim de içime su serpti hadi bakalım hayırlısı hepimiz için.
haklısın..ama bazen elinde olmuyo insanın işte..daha az düşünmek için elimden geleni yapıcam..zaten bu ay da gelmediyse dooooğruuuu aşılamay çağırdı doktorum önümüzdeki ay aşılama yapılacak..aslında bu ay yapılacaktı da ben regl günlerimde çok griptim gidemedim..bir önceki ay klomen kullandım..o da rahmi inceltti bebek tutmaz diye aşılama yapmadı bu ay famera diye başka bir ilaç kullanıcam onun rahim inceltme etkisi daha azmış..bakalım hayırlısı tatlı kuşum..

tabiki canım hepimizin sorunu beyinlerimizi bu bebek fikri tamamen ele geçirdi... nasıl birşey hayret!!!! bizi sadece strese ve olumsuzluklara yöneltiyor. git canım ne gerekiyorsa onu yaptır. umarım güzel sonuç hemen gelir...