Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

inşalllaaahhhhh canım evet bugün en geç 5 gibi arayın dediler.

inşallah hep seninle kalır canım benim. senin bebeğin benim için önemli, çünkü ben de hamile olabileceğim haberi vereceğim gün malesef regl olduğum haberi verdim ve aynı gün sen hamileyim dedim... kendim için çok üzülmüştüm ama senin için çok sevinmiştim, sen beni mesajınla gerçekten ağlatmıştın.

ben iyiyim çok şükür...kan alınmıştı cuma günü hormon testi için ve bugün sonucu çıkacak. perşembe günü de rahim filmi çekilecek. inşallah temiz çıkar.

Canim benim Allah razim oslun hepinizden. Sizin dualariniz benim icin cok önemli... Biliyorumki burdaki herkez icten dua eder... onun icin size hemen anlattim cumartesi günü olani... Sizin dualariniz ile insallah tutunur bana.
canim ve insallah bunu bütün kalbimle diliyorum sonuclarin hepsi temiz cikar ve bu ay beisine sende kavusursun tatlim

canim ben 11:03.2010 da adet olmam gerekiyordu. 10:03.2010 da test yaptim cikti. cuma günü bende tiroid oldugu ici kadin doktora gittim kan degerlerime baksin diye. Ultrson yapti ve daha bisey gözükmedigini söyledi. dogal olarak... ama sidi 4 hatfanin sonlarinda yim herhalde. Gelecek pazartesi gidecem yine doktora insallah. Kese insallah gözükür o zaman... eger daha önceden bbirsey olmassa.

Allah tamamına erdirsin.İnşallah herşey yolunda gider...[/QUOTE]

Allah razi olsun tatlim... Rabbim insallah sanada ve herkeze de nasip eder tatlim

selam kızlar nasılsınız ben cumartesi doktora gıttım yıne kılomen verdı gunde 3 tane sonra 23 marta gel dedı bu ay ne olcak baklım hayırlısı

mrs m nasılsın canım gıttınızmı doktora sayfalara bakamadım canım

canım iyiyim evet cuma günü eşimle gittik... kan testi yaptılar hormon için ve bugün belli olacak. perşembe günü de rahim filmi çekecekler, eşime de sperm testi yapılacak. bakalım hayırlısı canım. rahim filminden cidden korkuyorum.

Beklemek çok zor oluyor. İnşallah herşey yolundadır. Filmle ilgili bir şey söylediler mi? Ben çektirdim de

inşallah canım evet beklemek artık yormaya başlıyor hem bedeni hem beyni... evet doktor filmin zor olduğunu anlattı ama biylojiye göre değişir dedi sadece adet sancısı gibi olacak dedi anestezi ister misin diye sordu ama bilmiyorum dedim. ve 100 kişiden sadece 10 kişiye anestezi yaptık dedi. ben acayip korkuyorum canım ya

canım iyiyim evet cuma günü eşimle gittik... kan testi yaptılar hormon için ve bugün belli olacak. perşembe günü de rahim filmi çekecekler, eşime de sperm testi yapılacak. bakalım hayırlısı canım. rahim filminden cidden korkuyoru
hayırlısı olsun canım ınsallah bı sorun cıkmaz ıcını ferah tut sen korkma senın saglıgın ve hayallerın ıcın bebek ıcın yanı bunların yapılması gerek olumlu dusun canım bısey cıkmıcak ınsallah allahın ıznıyle

Canim benim Allah razim oslun hepinizden. Sizin dualariniz benim icin cok önemli... Biliyorumki burdaki herkez icten dua eder... onun icin size hemen anlattim cumartesi günü olani... Sizin dualariniz ile insallah tutunur bana.
canim ve insallah bunu bütün kalbimle diliyorum sonuclarin hepsi temiz cikar ve bu ay beisine sende kavusursun tatlim

Allah tamamına erdirsin.İnşallah herşey yolunda gider...

Allah razi olsun tatlim... Rabbim insallah sanada ve herkeze de nasip eder tatlim[/QUOTE]

canım çok sağol inşallah rabbim biz bekleyenlere de sağlıklı bebekler gönderirrrr....

selam kızlar nasılsınız ben cumartesi doktora gıttım yıne kılomen verdı gunde 3 tane sonra 23 marta gel dedı bu ay ne olcak baklım hayırlısı

hoşgeldin pirenses iyiyiz sen nasılsın.... hayırlısı olsun inşallah canım

yupis:nazar: Regl Zamanı Geçen Arkadaşlarımızın Listesi :nazar:yupis
Elifim ......................... 13 Mart
yns_ysmn ................. 14 Mart
:d040::hıms:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :hıms::d040:
sabırsızım ................. 22 Mart
tatlı cadım .................... 24 Mart
Şehnaz .......................... 24 Mart
Lalezar .......................... 26 Mart
dileğimm ...................... 26 Mart
Lara74 ......................... 26 Mart
esmos .......................... 28 Mart
zuzuu ........................... 31 Mart
izgil85 .......................... 2 Nisan
eminegelin.................... 2 Nisan
aslıgökçe ...................... 3 Nisan
gül melek.........................4-6 Nisan
mrs.m..............................6 Nisan
desen .......................... 8 Nisan
ecce ............................. 8 Nisan
pirenses ...................... 12 Nisan

:hamileyim::nazar:2009 ANNE ADAYLARI:nazar::hamileyim:
boyalikus ...................... 25 Haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:anne oldu cinsiyeti kız
efsun_55 ......................26 Haziran(Haziran anne adayı süperrrrrr):baby:anne oldu cinsiyeti erkek
Gül Güzeli ..................... .3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
sevİnc_naz .................. 9-10 temmuz (Temmuz anne adayı süperrrr:baby:
yaz güneşi ..............................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
melekanıl ..................... 25 temmuz (temmuz anneAdayı süperrrrr) :baby:
yasenil .......................... Temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr) :baby:
sergül ............................Temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:anne oldu cinsiyeti kız

Kış Güneşi ..................2 Ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09 .....................18 ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
yoncax .................... 22-23 Ağustos (ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci ............................ 23 Ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141 ..................... 27 ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos ........................... 27 ağustos(Ağustos Anne adayı süperrrrrrr):baby:
kayra ................................ ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
cansı14 ............................. ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan ...................... 22eylül(eylül anne adayı süperrrrrrr):baby:
eboş ..................................... 22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrr):baby:
Vahide-m ............................. eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@ Şk_meleĞ !.......................11 Ekim (ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
Eysan ................................. 24 ekim (ekim anneadayı süperrrrrrr ):baby:
arzu85 .............................. 13 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:
dila2 ................................ 18 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:
Özzlemm .......................... 22 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:

Sultan ............................... 26 Kasım(kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:
askısı ................................. Kasım ( kasım Anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16 ...............................Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi ..........................14 Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

:nazar:2010 ANNE ADAYLARI:nazar:
ebruaker ............................ 2-3 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
kelebeğim ................................ ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
chatlak ................................ 11 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
burcums ............................. 20 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr) :baby:
biza .................................... 22 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
umutsuz_reyhan ................... 29ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
Esila ................................... ocak (ocak anne adayı süperrrrrrrrr):baby:
niisam .............................. 7 Şubat (şubat anne adayı süperrrrrrr):baby:
selzeh ............................... 20 şubat (şubat anne adayı süperrrrrr) :baby:
Ruzgarim ......................... 4 Mart (mart anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
dilara1 ......................... 11 Mart (mart anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:

canım iyiyim evet cuma günü eşimle gittik... kan testi yaptılar hormon için ve bugün belli olacak. perşembe günü de rahim filmi çekecekler, eşime de sperm testi yapılacak. bakalım hayırlısı canım. rahim filminden cidden korkuyorum.

inşallah canım evet beklemek artık yormaya başlıyor hem bedeni hem beyni... evet doktor filmin zor olduğunu anlattı ama biylojiye göre değişir dedi sadece adet sancısı gibi olacak dedi anestezi ister misin diye sordu ama bilmiyorum dedim. ve 100 kişiden sadece 10 kişiye anestezi yaptık dedi. ben acayip korkuyorum canım ya

Ben de ağrının şiddetli olduğu zaman kısa sürmüştü. Ama dediği doğru kişiye göre değişiyormuş. İnşallah canın yanmaz. Hem sonuç iyi çıksın da artık o kadarcık acıya katlanırsın🙂

hayırlısı olsun canım ınsallah bı sorun cıkmaz ıcını ferah tut sen korkma senın saglıgın ve hayallerın ıcın bebek ıcın yanı bunların yapılması gerek olumlu dusun canım bısey cıkmıcak ınsallah allahın ıznıyle

amin canım inşallah sorun çıkmaz allahın izniyle...

tatlım ben de senin gibi düşünüyorum. herşey bebek için, eşime de anlattım. en azından sorunumuz varsa ona göre erken davranalım beklemek yerine dedim ve o da hak verdi. aslında hiçbir kuvvet bana o rahim filmini çektiremez 🙂 ama herşey dediğim gibi hayırlısıyla bebek için.

Geri