Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

teşekkürler ben de iyiyim heyecanla kan sonucumu bekliyorum hormon testi için olan ama hala çıkmamış... hayırlısı bakalım.

canımmmm aklım sende kalmıştı hemen eski yazılara baktım.... çok şükür bebeğin seninleymiş. ben de iyiyim sağol.

Evet canim benim benimle daha... inssallah oda Allahin izniyle birakmaz beni... sen nasilsin tatlim... sen sonuclaini ne zaman alacan peki belli mi???

Evet canim benim benimle daha... inssallah oda Allahin izniyle birakmaz beni... sen nasilsin tatlim... sen sonuclaini ne zaman alacan peki belli mi?

Dilara senin gebeliğin kaç haftalık

canim ben 11:03.2010 da adet olmam gerekiyordu. 10:03.2010 da test yaptim cikti. cuma günü bende tiroid oldugu ici kadin doktora gittim kan degerlerime baksin diye. Ultrson yapti ve daha bisey gözükmedigini söyledi. dogal olarak... ama sidi 4 hatfanin sonlarinda yim herhalde. Gelecek pazartesi gidecem yine doktora insallah. Kese insallah gözükür o zaman... eger daha önceden bbirsey olmassa.

İnşallah iyi çıkar canım. Ne zaman çıkacağı belli mi

inşalllaaahhhhh canım evet bugün en geç 5 gibi arayın dediler.

Evet canim benim benimle daha... inssallah oda Allahin izniyle birakmaz beni... sen nasilsin tatlim... sen sonuclaini ne zaman alacan peki belli mi???

inşallah hep seninle kalır canım benim. senin bebeğin benim için önemli, çünkü ben de hamile olabileceğim haberi vereceğim gün malesef regl olduğum haberi verdim ve aynı gün sen hamileyim dedim... kendim için çok üzülmüştüm ama senin için çok sevinmiştim, sen beni mesajınla gerçekten ağlatmıştın.

ben iyiyim çok şükür...kan alınmıştı cuma günü hormon testi için ve bugün sonucu çıkacak. perşembe günü de rahim filmi çekilecek. inşallah temiz çıkar.

canim ben 11:03.2010 da adet olmam gerekiyordu. 10:03.2010 da test yaptim cikti. cuma günü bende tiroid oldugu ici kadin doktora gittim kan degerlerime baksin diye. Ultrson yapti ve daha bisey gözükmedigini söyledi. dogal olarak... ama sidi 4 hatfanin sonlarinda yim herhalde. Gelecek pazartesi gidecem yine doktora insallah. Kese insallah gözükür o zaman... eger daha önceden bbirsey olmassa.[/QUOTE]

Allah tamamına erdirsin.İnşallah herşey yolunda gider...

yupis:nazar: Regl Zamanı Geçen Arkadaşlarımızın Listesi :nazar:yupis
Elifim ......................... 13 Mart
yns_ysmn ................. 14 Mart
:d040::hıms:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :hıms::d040:
sabırsızım ................. 22 Mart
tatlı cadım .................... 24 Mart
Şehnaz .......................... 24 Mart
Lalezar .......................... 26 Mart
dileğimm ...................... 26 Mart
Lara74 ......................... 26 Mart
esmos .......................... 28 Mart
zuzuu ........................... 31 Mart
izgil85 .......................... 2 Nisan
aslıgökçe ...................... 3 Nisan
gülmelek.........................4-6 Nisan
mrs.m..............................6 Nisan
desen .......................... 8 Nisan
ecce ............................. 8 Nisan
pirenses ...................... 12 Nisan

Bende 2 Nisani bekliyorum...

inşalllaaahhhhh canım evet bugün en geç 5 gibi arayın dediler.

ben iyiyim çok şükür...kan alınmıştı cuma günü hormon testi için ve bugün sonucu çıkacak. perşembe günü de rahim filmi çekilecek. inşallah temiz çıkar.

Beklemek çok zor oluyor. İnşallah herşey yolundadır. Filmle ilgili bir şey söylediler mi? Ben çektirdim de

Geri