Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

hosgeldin tatlim benim icimde bir his var sende hamissin ama benim pek umudum yok ha kiz bacim vallahi bende cok korkarim igneden yuzumu kapatir carsafi falan toplarim dr de sinciydy bana bide su igneyi tut demesin ben yigili verdi no ben tutmam dedim ay bi alemdik gi valla ama bakalim ayrin ariycak dr beni sonucu bildircek ama icimden sonucum nagatif.
canımcım yaa böyle karamsar düşünme dua kapısı açıktır inş hayırlı sağlıklı evaltlarımız olur hepimizin tatlım hem yarın güzel haberler alcan inş olmazsada hayırlısı böleymiş deriz.aynen benim içinde geçerli inş tatlım hayırlısı olsun ama benim sol kasık ağrıyo bu gün epey çok şiddetli olmasada var ağrı gün boyu.bide bu gün merdiven inip çıktıkça kasıklarımda batmalr çok oldu yaa inş hamişliktendir tabii hayırlı bi şkilde tüm duam böyle

hosgeldin tatlim benim icimde bir his var sende hamissin ama benim pek umudum yok ha kiz bacim vallahi bende cok korkarim igneden yuzumu kapatir carsafi falan toplarim dr de sinciydy bana bide su igneyi tut demesin ben yigili verdi no ben tutmam dedim ay bi alemdik gi valla ama bakalim ayrin ariycak dr beni sonucu bildircek ama icimden sonucum nagatif.
OH dizimde bitti rahat rahat sohbet edebiliriz🙂kız sende diye diye getirecen negatifi şom ağızlı bi sus daaaa anammm gudubet karı,olumlu düşün olumlu olsun delüüüü😀

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
:d040: :hıms: BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:hıms::d040:
FATOSSS................. 30 haziran -1 temmuz (Ben hala bekliyorumm)
Ela_1982................5 temmuz(elacım senden de bekliyoruz)
HAZAL3...................9-10 temmuz
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz
birmur.....................9-10 temmuz
oriflamegamzeli...........10 temmuz
nur85......................11 temmuz
Yaz esintisi..............13-15 temmuz
yağmurun annesi..........18 temmuz
mavim.....................19 temmuz
ecem09....................24 temmuz
Eyşan.......................25 temmuz
Aussie Angel.............28 temmuz
Selzeh......................31 temmuz
:amigo:
:esra: HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:esra:
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr)
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr)
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr)
incemese.................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr)
ebruaker21..............10-11 temmuz(temmuz anne adayııı süperrr)
valla süper yaa hadi kızlar inş bu ay hepimizden güzel haberler gelir dua ile....

OH dizimde bitti rahat rahat sohbet edebiliriz🙂kız sende diye diye getirecen negatifi şom ağızlı bi sus daaaa anammm gudubet karı,olumlu düşün olumlu olsun delüüüü😀
ay ne biliyim canim gecen ay da kan testi yaptirdim reglime 1 hafta varken negatifti kadin arayip diyince bi uzuldum sorma ozamanda positif haber bekliyordum ay simdide bi tersi geliyomu ay ne guzel olurdu kizlar ya ben bugun iki uc defa bos yere esimle kavga cikarip agliyorum sonra bisey olmamis gibiyim oda garibim bisey demiyor sekerli su ic diyor.

birmur canim sende ne gibi degisiklikler var sen hic yazmisyorsun reglimizde ayni gun varsa biseyler farkli bir durumla sende yaz canim
selam melekler,hazalcim ben pek yazmiyorum cunku yazmaya baslayinca psikolojik olarak hamilelik belirtilerini kendimde hissediyorum.ama gunluk olarak yazilan herseyi okuyorum.eskileri okuduysan mayis ayinda surekli yaziyordumve hamilelik belirtilerim o kadar coktuki;ama hepsi psikolojikmis ve hayal kirikligi olmustu reglim bile bu yuzden gecikti.o yuzden su aralar biraz geri planda duruyorum.belirtilerin varmi diye sormussun canim,gogsumde bi degisiklik yokmus gibi geliyor,ama kasiklarimda cok arad bi batma oluyo,biraz bel agrim var(ama temizlik yapmamdan kaynaklanabilir)anormal olan bende 10 gundur akinti var normalde yumurtlama gunu disinda olmaz(belki iltihap kaynakli olabilir diye dusunuyorum)kendimi yorgun hissediyorum,heryerim agriyor,ve ben havanin cok sicak olmasina ragmen usuyorum.(belkide usutmusumdur o yuzden heryerim agriyordur)bide ne yesem miden sisiyor ve gaz yapiyor(belkide yediklerim dokunuyor)benimkiler bu kadar 9 yada 10 temmuzda bakalim belli olur hayatim .insallah sende bende bu tarihlerde arkadaslara guzel haberler veriririz.(ama ben kendimi hamile gibi hissetmiyorum acikcasi canim.
ebrucum seni hamillelik haberine cok sevindim.orumceklik olayi ise yaramis.ev tasiycam diye kendini yorma.canim darisi ben ve butun arkadaslariimin basina insallah

canımcım yaa böyle karamsar düşünme dua kapısı açıktır inş hayırlı sağlıklı evaltlarımız olur hepimizin tatlım hem yarın güzel haberler alcan inş olmazsada hayırlısı böleymiş deriz.aynen benim içinde geçerli inş tatlım hayırlısı olsun ama benim sol kasık ağrıyo bu gün epey çok şiddetli olmasada var ağrı gün boyu.bide bu gün merdiven inip çıktıkça kasıklarımda batmalr çok oldu yaa inş hamişliktendir tabii hayırlı bi şkilde tüm duam böyle
canim ya o kasik agrilari gecen hafta ctesi bende cok sittetli oldu 1 gun surdu ama simdi yine var ama hafif ve sol tarafta bazende alttan oluyor agri yukari dogru bide igne tarzi batma dun basladi camasir durerken dunu verdim ve igne sablandi sanki 3 gun bulantim oldu kusmamak icin yemek yedim ama ogleden sonra oldu bide bas donmesi bu gun basladi ama onu sicaktan diyorum ya bilmiyorum insallah piskologik deyildir ama bu agrilar kesinlikle piskolojik deyil ya kizlar bide su gogusler sert bir sekildemi sisiyor yoksa buyuyormu arada bir sanci oylemi oluyor benimki oyle.

Geri