Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

icimdede bi his var sanki yarin dr bana negatif diycek onceki ayda kan testi yaptirmistim ve tel ettiler sonuc negatifti simdide oylr diycekler diye korkuyorum

icimdede bi his var sanki yarin dr bana negatif diycek onceki ayda kan testi yaptirmistim ve tel ettiler sonuc negatifti simdide oylr diycekler diye korkuyorum
Sen içini ferah tut bende kanı verinceye kadar %100 hamileyim diyordum verdim eve geldim nedense hiç ümidim kalmamıştı birden saki yok gibi geldi ama eşim bir baktıki sonuç 157.96 yani pozitif üztelik daha 6gün vardı düşünsene ne heyecan vericiydi anlatamam nasıl çığlık atıyorum şaşırdımda aslına bakarsan😀

Sen içini ferah tut bende kanı verinceye kadar %100 hamileyim diyordum verdim eve geldim nedense hiç ümidim kalmamıştı birden saki yok gibi geldi ama eşim bir baktıki sonuç 157.96 yani pozitif üztelik daha 6gün vardı düşünsene ne heyecan vericiydi anlatamam nasıl çığlık atıyorum şaşırdımda aslına bakarsan😀
ay ne guzel canim ya vallahi senin adina cooooooook sevindim ya darisi bizim basimiza canim lutfen dua et banada bende yarin pozitif cevabini aliyim

]BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
:d040: :hıms: BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:hıms::d040:
FATOSSS................. 30 haziran -1 temmuz (Ben hala bekliyorumm)
Ela_1982................5 temmuz(elacım senden de bekliyoruz)
HAZAL3...................9-10 temmuz
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz
birmur.....................9-10 temmuz
oriflamegamzeli...........10 temmuz
nur85......................11 temmuz
Yaz esintisi..............13-15 temmuz
yağmurun annesi..........18 temmuz
mavim.....................19 temmuz
ecem09....................24 temmuz
Eyşan.......................25 temmuz
Aussie Angel.............28 temmuz
Selzeh......................31 temmuz
:amigo:
:esra: HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:esra:
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr)
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr)
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr)
incemese.................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr)
ebruaker21..............10-11 temmuz(temmuz anne adayııı süperrr)
valla süper yaa hadi kızlar inş bu ay hepimizden güzel haberler gelir dua ile....

dizi izliyorsun heralde.ya benim acayip karnım şişti,tam hasta olduğumdaki gibi ağırıyor,belim falan da...adet mi olacam acaba🙁ama adetime de daha var.stresten belki de erken olurum.bakalım yarın çıkar kokusu....

Geri