Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

dur bakalım hemen evhamlanma kızzz zaten bizim şu kendimize yaptığımızı düşman yapmaz yemin ederim rahat ol sakin kalmaya çalış ve hayırlısını dile inşallah hamilesindir arkadaşım🙂

nur nerdesin sende ciktin senle ben buranin bekcisiydik nerdesin bacim senin atesinde yuksek ve sabit gidiyor insallah sende hamissindir canim ya
geldim canım benim geldim misafir vardı ama aklım hep burdaydı valla🙂çatlıcam nerdeyse kız hazal inş hamişizdir bizde bak ebrucukta artık hamişler arasında ne güzel ya çok sevindim tatlım inş bizde seviniriz böle birbirimize yine

Merhaba , aranıza yeni katıldım.Ben de bu cuma günü ayın 10 unda regl olmamayı bekliyorum.Bu heyecanı sizinle paylaşabilir miyim ?

hazalcım ben kan vermekten biraz korkuyo ayıprır sölemesi🙂artık günümü beklicem ama snin haberinide sabırsızlıkla bekliyom tatlım
hosgeldin tatlim benim icimde bir his var sende hamissin ama benim pek umudum yok ha kiz bacim vallahi bende cok korkarim igneden yuzumu kapatir carsafi falan toplarim dr de sinciydy bana bide su igneyi tut demesin ben yigili verdi no ben tutmam dedim ay bi alemdik gi valla ama bakalim ayrin ariycak dr beni sonucu bildircek ama icimden sonucum nagatif.

hazalllllll nerdesin cnm yaaa yarın test sonucunu hemen haber ver emi tatlım
tamam canim yarin isim insallah erken biterde hemen yazarim size normalde sizin saatle en gec 14:00 da yazarim canim ama ozamana dr ararsa tabi ay canim ya senin icinden ne geciyor benim testin sonucu ne gatifmi positifmi bu aksam bi istihareye yatsam bari