Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr)
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr)
NESLİ84...................26 haziran ?????? bekliyoruzzzzz 🙂
EYŞAN.....................29-30 haziran
FATOSSS................. 30 -31 haziran
GÜL GÜZELİ.............1-3 temmuz
BERA......................4 temmuz
SELZEH...................5-6 temmuz
HAZAL3...................9-10 temmuz
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz
NUR85.....................11 temmuz
EBRUAKER21............10-11 temmuz

🙁
ECEM09...................27 haziran (üzülme canımmm bi dahaki aya inş.)

ah canım o çift çizgiyi göreceğim gün ne yaparım bilemiyorum çıldırırım gibi geliyor..bu sitenin ve sizlerin uğuruna inanıyorum..hayırlısı diyelim allahım tüm isteyenlere versin..hani küçükken bileklerimize baş parmağımızzla basıp kaç tane tomurcuk çıkarsa o kadar çocuğun olacak derdik bilmem hatırlarmısınz?benim ondada sık sık zor çıkardı bi kaç tane işte ozamandan bellliymiş geç olacağı🙂

Bana kalırsa fatoş sende hamilesinya du bakalım😀 ha gayret kız ne kaldı şunun şurasında senden de aldıkmı hamile haberini ooo deymeyin keyfinmize bu ay çok bereketli geçiceğe benziyo😀

Ay inş. canım yaaaa dediğiniz gibi olur keşke hamile olayımmm bu ağrılar olsunnnn önemli değil ama gerçekten kötü oldummm

ah canım inşallah..ne zaman çift çizgiyi göreceğim ve görünce ne yapacağım bilmiyorum..hani küçükken bileğimize baş parmağımızla bastığımızda çıkan tomurcuk sayısı kadar çocuğun olacak derdik..benim ozamanda zor çıkardı o tomurcuklar demekki ozamandan belliymiş geç olacağı..🙂

Kızz deme öyle hayırlısı ne zamansa o çıkar gelir merak etme,hem o parmak testlerine kaldıysa bende hiç çıkmazdı desene benim hiç olmayacak😕 o zaman hiç uğraşmayak😀 ya eyşan sen bari kan testi yaptır hatırladığım kadarıyla sende debayağı belirti vardı dimi ?Ay bu arad ben artık kalkayım kızlar kocam gelecek bir kaşık yemek yok saatklerdir şunun başındayım yaa ama gözüm burda olucak merak etmeyin,mutfağa götürücem pcyi😀

canım burda hamıle olan arkadaslar belırtılerını yazıyor bırbırımızle paylaşıyoruz fakat herkezde aynısı olacak dıye bı kaide yok,hiç ağrısı sızısı olmadan hamıle olanlar, 3 ay hastalanıp hamıle oldugunu bılmeyenle ,vs vs vs bırcok şey var senın bünyenle budakı kişilerin bünyesi bir olmaya bılır o yuzden belırtılerde sende farklılık göstermeye bılır,o yuzden hiç üzülme sakın,örnek verıyorum hamılelerın neredeyse tamamında miğde bulantısı olur vs vs ,bende hiç bir problem yok normal hayatımı sürdürüyorum hıcbır degısım olmadı,kişiden kişiye farklılık gostere bılıyor bu tarz seyler

merhaba arkadaşlar bendekileri belirti olarak algılamak istemiyorum ama bi tuhaflık var vcudumda 🙁 pazartesi aşılamam yapıldı halbuki deneyimliyim artık 2 gundur vucudum ateş gibi ellerim mithiş sıcak kasıklarımda ve belimde ağrı var hatta sabah ağrılara uyandım birde gögüs uçlarım felaket acıyoo sütyen bile şikence geliyo bana bu kadar erken belirti olmayacağını bildğim için gene olmadı galiba tutturamadım 🙁 aynı sıkıntıları yaşayan arkadaşlar varmı acaba ? yardımlarınızı bekliyorum

ebrucum çok tatlısın ya:laugh:canımcım bende kendi rutin adet belirtilerim dışında birşey yok yani kasık ağrısı batmalar yok sadece göğüslerim şiş ağrıyor ama buda hep olur zaten ben günüme 1gün kala falan ishal olurum artık vakit yaklaşınca ondan anlarım herhalde...kan testi yaptırmıcam adetim geciksinde ondan sonra yoksa hayal kırıklığı yaşamaktan bıktım..

ya hep böyledir insanlar hep bişeyleri çok ister geçıkmelı olur,çoçuk ıstemeyenlerım 3 er 5 olur ısteyenınde zor olur anlamadım gitti düzen bu sanırım🙂farkındaysanız uzun sure sonra hamıle kalan arkadaslarında soyledıgı tek sey artık olmayacak dıye bırakmıstım düşünmüyodum o ay oldu dıyolar,enterasan ama gercek üzerine cok düşmeyın arkadaslar,benımde hep ıcımden çoçugumun olmayacagını dusunurum,ve allah şükür ikinci denemedi olduuuuu ve gercekten olmayacagını cok ıyı bılıyodum eşim bana olmaz bende sorun var bı rahatsızlık gecırdım olmayacagını doktor soykedı demıstı ve bız olmayacagını dusunuyoduk.imkansız gıbı geldı bıze ınanamadık,benden öncede eşimin 5 sene
beraber oldugu kız arkadası olmus ve hıc korunmamıslar olmamıs ole bısey, bendede olmayacagını dusunduk ama oldu önemli olan hayırlısını ıstemek,ben hep dua ettım Allahım benım ıcın hayırlıysa ver, yoksa olmasada hiç üzülmicem senden gelen herseye razıyım dıye ezan vaktınde cok dua etttim ,ve yazıda kaderde varmış oldu,şimdi tek istegım bebek ısteyen tüm arkadaslarımın kucagının doması ve bebek sahıbı olması ,dualarım sızınle canlarım yaaaaa🙂

inşallah canım...inşallah hamileyimdir..sen yarım saat sonra ikinci çizgiyi gördüm deyince gidip dün yaptığım testi çöpten çıkardım ama kabak gibi tek çizgi:laugh:neyse gelsin vakti bakalım..takmıcam diye söz veriyorum kendime..