Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım benim yumurtlamayı değerlendirdik hala da yumurtlamamış olabilirim,denediğim testler takvimden bikaç gün sonra yumurtladığımı gösterdi,o yüzden devam edecez,belki de geçen aylar o yüzden olmadı,ama bu yumurtlama dönemini kaçırmama stres yapıyor elinde olmadan,stres olmaması imkansız biliyorsun,bi de hep eşimle atışmalar o döneme denk geliyor al bi stres daha,neyse artık nasip canım,kalanlar bi gecede bile kalıyor,konsantre olma konusunda sorumun yok,yani bebişi düşünerek yaklaşmadım hiçbi zaman sen doktora gitmiş miydin canım

ben de ovulasyon testi almayı düşünüyorum, dediğin gibi belki de takvime göre yumurtlama olmuyor olabilir. test en güvenilir bence. öfff evet ya bu stres ne böyle bilmem...acaba korunarak sürpriz hamile mi kalsaydık 🙂

canım reglinin üçüncü günü git ben öyle yaptım,testler de o zaman yapılıyor,hem de muayenede o dönemde daha sağlıklıymış,pek keyifli olmuyor ama olsun🙂

yaaa öyle miymiş? ne kötü bir dönem 🙂 tamam o zaman bu ay regl olduğumun 3. günü gideyim bari. özele mi gitmek gerekiyor yoksa devlet hastanelerindeki dr ler de bu testleri yapıyor değil mi?

canım biliyon bu hassas ve ilgi gerektiren bişey olduğu için,insan soru sormak falan istiyor,ben anlaşmalı özelleri tercih ediyorum,özellikle de doktora çok önem veriyorum,arkadaş tavsiyesiyle buldum bitane çok memnun kaldım,tahliller baya tutuyo tabi,anlaşmalı olsa da,ama benim gözüm bebiş olunca görmüyor,ama devlet de yapıyomuş,sen bilirsin canım ben 1oo küsür verdim.

canım biliyon bu hassas ve ilgi gerektiren bişey olduğu için,insan soru sormak falan istiyor,ben anlaşmalı özelleri tercih ediyorum,özellikle de doktora çok önem veriyorum,arkadaş tavsiyesiyle buldum bitane çok memnun kaldım,tahliller baya tutuyo tabi,anlaşmalı olsa da,ama benim gözüm bebiş olunca görmüyor,ama devlet de yapıyomuş,sen bilirsin canım ben 1oo küsür verdim.

100 küsür fena bir rakam değil, haklısın benim de duyduğum iyi bir hastane vardı en iyisi oraya gideyim. özel olunca ilgi ve bakım da elbette daha iyi oluyor.
ayyyy canım yaaa bir iyi haberler alsak artık inşallaaaaahhhh

sorma canım benim de aklımda acaba vardı,hani hemen kalamam belki falan ama insan yine de çevresindeherkesin patır patır doğurduğunu görünce kendisinin de hemen olur zannediyo nerde🙂allahıma dua ediyorum ki beklediğimize değer de bi sorun çıkmaz,doktor artık bi yıl beklemediklerini söyledi,artık beklemeden tetkik yapıyoruz dedi,bana da sana daha erken 6 ay dolsun eşin gelsin dedi,iki üç ay geçsineşimi gönderecem,sperm testi de önemli biliyosun,sonra da bakacaz dedi,inş tüpler açık mı diye rahim filmi falan çektirmemiz gerekmez.

inş canım seninle hem meslekteş olduğumuz hem yumurtlama dönemlerimiz hep denk geldiği için hem de aynı zamanda denemeye başladığımız için çok yakın hissediyorum seni kendime.sana da inan kendim kadar dua ediyorum,inş peş peşe alırız güzel haberleri.

sorma canım benim de aklımda acaba vardı,hani hemen kalamam belki falan ama insan yine de çevresindeherkesin patır patır doğurduğunu görünce kendisinin de hemen olur zannediyo nerde🙂allahıma dua ediyorum ki beklediğimize değer de bi sorun çıkmaz,doktor artık bi yıl beklemediklerini söyledi,artık beklemeden tetkik yapıyoruz dedi,bana da sana daha erken 6 ay dolsun eşin gelsin dedi,iki üç ay geçsineşimi gönderecem,sperm testi de önemli biliyosun,sonra da bakacaz dedi,inş tüpler açık mı diye rahim filmi falan çektirmemiz gerekmez.

öffff evet yaaa bir de bu aralar etraftan arkadaşlardan herkes hamileee !!! bu beni daha da strese sokuyor ama ne yapayım yapacak birşey yok ki. önce dr la görüşeyim de ona göre ne yapılacaksa yaparım. açıktır tüpler, yoksa ultrasonda da çıkardı, inşallah gerek kalmaaz o filme canım.

Geri