Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım yoksan da ben yazim okursun,ben de bayramdan önce doktora gittim gerekli hormon tahlillerini, muayeneyi yaptı,allaha şükür bişey çıkmadı ama bakalım bu ay fazlasıyla stre yaptım farkındayım da olmaz gibi geliyor bu ay canım ikimiz de şu stresten hayırlısıyla allahımın izniyle kurtulsak.

canım yoksan da ben yazim okursun,ben de bayramdan önce doktora gittim gerekli hormon tahlillerini, muayeneyi yaptı,allaha şükür bişey çıkmadı ama bakalım bu ay fazlasıyla stre yaptım farkındayım da olmaz gibi geliyor bu ay canım ikimiz de şu stresten hayırlısıyla allahımın izniyle kurtulsak.

ayyy çok şükür sevindim senin adına canım, bundan sonrası o zaman tamamen psikolojik. canım sana tavsiyem beynini bebeğe değil de eşine bağla...yani sadece bebek için birlikte olunca psikolojik olarak rahat olamıyoruz ama sadece eşimizle birlikte olmak için harekete geçersek eminim olacak 🙂

ahhhh inşallah şu stresten kurtulsak canım ne güzel olur. ben yumurtlama dönemine bu ay bayram tatilinde girdim, pek deneme olamadı yani bu ay boş çıkabilir. inşallah senin olumludur.

canım mesajların gelmiyor ben de bilgisayarı eşime verecem sen yaz ben sonra okurum öpüyom seni

aaa yazdım ama görünmedi demek ki....ben en son ağustosta gittim dr ye, çok şükür bir sıkıntı yoktu, sadece rahim ağzında yara vardı ama bu bebeğe engel değilmiş. bu ayki reglden sonra tekrar gideceğim dr ye... testler yaptırmayı düşünüyorum.

tamam canım görüşürüz ben de öpüyorum seni.

canım benim yumurtlamayı değerlendirdik hala da yumurtlamamış olabilirim,denediğim testler takvimden bikaç gün sonra yumurtladığımı gösterdi,o yüzden devam edecez,belki de geçen aylar o yüzden olmadı,ama bu yumurtlama dönemini kaçırmama stres yapıyor elinde olmadan,stres olmaması imkansız biliyorsun,bi de hep eşimle atışmalar o döneme denk geliyor al bi stres daha,neyse artık nasip canım,kalanlar bi gecede bile kalıyor,konsantre olma konusunda sorumun yok,yani bebişi düşünerek yaklaşmadım hiçbi zaman sen doktora gitmiş miydin canım

canım reglinin üçüncü günü git ben öyle yaptım,testler de o zaman yapılıyor,hem de muayenede o dönemde daha sağlıklıymış,pek keyifli olmuyor ama olsun🙂

Geri