Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

aaa çok geçmiş olsun canım, kızına iyi bak hele ki böyle mikroplu bir dönemde dikkat et. sıcak sütün içine bal, zencefil, keten tohumu koyup her akşam-sabah içir canım. haklısın sakındıkça hastalık ortaya çıkıyor, sakınan göze çöp batarmış ya o misal.

çingenelerin çocukları ayakları sırtları çıplak kışın bile öyle gezerler ama turp gibiler!!! biz de ufacık üşüsek mahvoluyoruz.

tez vakitte iyileşir inşallah.

canım biz eşimin işi nedeniyle doğuda görev yapıyoruz burdaki çocukları görsen üstleridne mont yok okula gidiyorla üzerleri incecik kış günü sokakta oynuyorlar dışarıdaki pis atık sularıyla oynuyorlar ama sapa sağlamlar.ama biz elimizin üztünde tutuyoruz malesef hasta oluyor.dediğin gibi sakınan göze çöp batarmış.

yazdan beri ama en bilinçli olduğumuz dönem eylül-ekim-kasımdı ama olmadı, aralık geldi bilmiyorum yaaa üzülüyorum ve olsun istiyorum. senin ne zamandan beri?
benimde önceden hormonlarim yüksek oldugu icin olmuyormu simdi düzeldi 6ay oldu halen yok bende cok istiyorum bakalim ayin dokuzunda yine gidecegim doktora ne olup ne kalacak ä

benimde önceden hormonlarim yüksek oldugu icin olmuyormu simdi düzeldi 6ay oldu halen yok bende cok istiyorum bakalim ayin dokuzunda yine gidecegim doktora ne olup ne kalacak ä

ne yapalım canım ikimiz için de vardır bir zamanı... inşallah çok beklemeyiz de allah bu güzel mutluluğu bizlere de yaşatır en kısa sürede.