Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

arkadaşlar merhaba...yazılarınızı bayağıdır takip ediyorum.ne kadar zormuş bu iş yaw : ))
bizim de 2. ayımız,, ilk ay fiyasko
bu aY da yumurtlama günlerimi takib ettim. regl günüme ooooooo çok var 😛😛 11 gün : ))
ben de hiç bi belirti yok 😕 ne midem bulanıo ne kasığım ağrıo ne göğüslerim de hassaslık var ... hiçbi belirti olmasa da olur mu acaba 😕 oooffff offff... daa şimdiden bunaldım valla ...

Canım beklemek kadar zor bir şey yok ama sabretmeliyiz .. dualarımızı edip sabretmeliyizz...
suan hamile kaldıysam kaldım... 🙂 kalaamadıysam bidaki aya.. ben melekler mekanına takılalııı daha rahatım ve sabırlaa bekliyorum.. bazenn sabırsızlassamda olsunn 🙂
benim regl gunumede varr 10 11 gün.... aynı döneme denk geliyoruzzz... 🙂

benim hem regl günüm geçti..hem de test negatif..içeride bişiler şaşırdı bence🙂 idrar testi yaptım negatif çıktı doktorumu aradım o da test negatif olabilir ama kan testi yapmak gerekir perşembe gel dedi..bakalım noolcak..benim galiba korkudan reglim kesildi🙂 hamile kalmaktan biraz korkuyorum da..sonucu alınca yazarım hepinizi kucaklıyorum..

aussie-angel ; ay o zman beraber beklicez 😀 valla iyi geldi 😀 belki 11 gün böyle daa kolay geçer...
ama benm hiç belirtim yok. ben asıl bunu öğrenmek istiyorum böle de olabiliomu 😛

Zaten cnm çogu zaman gebelik belirtileriii regl döneminden sonra başlarmışş.. çok nadir durumlarda regl dönemi geçmeden miğde bulantıları felan olmurmuşşş...
Gebeliğin en önemli bulgusu adet gecikmesidir. Ancak her adet gecikmesi gebelik olması anlamına gelmez. Yaşam tarzındaki herhangi bir değişiklik, çeşitli rahatsızlıklar, diet, psikolojik durum değişiklikleri, stres gibi pek çok faktör adet gecikmesine neden olabilir.

Yani normal şartlardaa regl dönemiii olmadann gebelikk hiç belirti vermeyebilir.. benim arkadaşım şuan ikinci bebeğine gebe.. adet düzensizliği oldugu içinn ilk bebeğini tesadüf eseriii öğrenmiştii ve bebekkk 11haftalık olmustuu.. şuan ki gebeliğinidee ramazanda oruc tutugu için aç kaldıgından miğde bulantısı oluşmuşşşş... vee test yaptıı pozitif hastaneye bi gitti bebekkk 9haftalık 🙂
Yani hiç bir belirtinin olmaması çok doğal... Hatta biz belirti olmasını düşündüğümüzden olsa gerek pskolojkkmen belirtilerr oluşturuyoruzz.. geçen aymıydı ondan önceki aymıydı tam hatırlayamıyorum.. karnımdaa hep şişlik vardııı... kendii kendimee kuraa kuraaa oluştu halbukisii.. umarım buay ikimizdee hamileyizdiirrr.. ne guzel olurrr.. 🙂 🙂 🙂

hadi bakalım sayalım günleriii.... 🙂
kendine dikkat et....

çok teşk ederim ilgilendiğin için ...
benm adet düzensizliğim hiç yok. 28. gün tık die gelir 🙂
kaldı 10 gün bakalım neler olcak : ))
bi de ben şunu merak ediyorum sen ne zmandır istiosun 😕 çok mu uğraşcam ya 😕😕

ben yaklaşık 9 - 10 aydır korunmuyorumm ve sanırsamm baya çaba gerekiyorr... özelliklede hap ile korunulduysaaa, biraz daha zaman gerekiyorr...
Ben bugün tahlil yaptırdım... 🙁 mağleseff negativeeee... 🙁 yani önümdeee kocaa 1.5 ay daha varrrr... 🙁 çok üsüldümmmm amaaa ne yaparsınn kısmett .. ehhh bunu verende Allahh... Allahım sen buyuksunn goruyorsun duyuyorsunnn.. her şeye kadirsiinn...
Allahım gonulllerimize göre ver..

🙁 🙁 🙁

off offff en kötüsüdee eşiminnn bu haberialdığında benden daha çok etkileneceğine inanıyorum çünkü o bu ayy çok ama çok umutluyduuu... Hayırlısı olsunnn demekten başka bir şey gelmiyor elimizdenn....

Neysee belki oluryaa 10 güne bişeyler değişir...

test için erken değil mi 😕
belirtilerin falan yok mu ??
ben bu sabah kasıklarımda şiddetli batmalarla uyandım gün boyu da ara ara hissettim..ama başka hiçbi belirtim yok 😕
kan testi yaptırsam mı ben de acaba 😕 yok yok .... 10 gün beklicem ben kararlıyım 🙂 bence sen de testi unut bekle. daa koskoca 10 gün var 🙂