Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Seduşcum inşallah en kısa zamanda sendende güzel haberler alırızz.. Allah gönlüne göre versin.... Bizlerde aynen senin gibi anne olmayı çok ama çooookk istiyoruzzz... Aramıza hoşgeldin... 🙂

Çok teşekkür ederim güzel dileklerin için.
burada sizlerle bir şeyler paylaşmaktan çok memnunum.Allah seninde gönlüne göre versin.

kızlar bende burda bebek istiyorum diyeee kıvranıyordum çok şükür rabbime şimdi hamileyim ve 5 ayım bitti inşallah tez zamanda sizlerinde olur ne zmn olucağına yürekten inanırsanız o zmn oluyor biğrde bol bol dua edin duanın gücüne inanın şimdilik sağlıcakla kalın

Esracım senin adına çok sevindim Allah'ım bizlerede o güzel duyguyu yaşatsın (amin).... Allah'ım seni nazarlardan saklasın ve bebeğine kavuşmanı nasip etsin...

mrb : ))
aranıza yeni katıldım... 7 aylık evliyim ve 2 aydır deniyorum ama yok yok yok : ((
bu ay ümidim de kalmadı 😕 üüüüüüüüüfffffffffffffff...........

yeni gelen arkadaşlar öncelikle hoşgeldiniz. girdiğimiz bu yolda hepimizin sabırlı olması gerekiyor ümitsizlik ve stres bizim baş düşmanımız. bu arada kızlar cuma günü doktora gittim. ben daha önce 3 farklı doktora göründüm 3ünede ben kendimde pko olduğundan şüpheleniyorum dedim ama 3üde yok çok sağlıklısın rahminde yumurtalıklarında tertemiz demişlerdi. ama yeni doktorum pko olduğumu ve rahmimdede ufak bir kistim olduğunu söyledi. banada gösterdi. şimdi eşim için sperm testi yapılacak banada yeniden hormon tetkiki yapılacak ve hsg çkilecek. ondan sonrada yeni bir tedaviye başlanacak. şimdilik glucophage verdi onu kullanıcam bi süre. ama kızlar hsg için pek iyi şeyler duymadım çok ağrılı oluyormuş. bide devlet hastanesinde anestezi yapılmıyormuş özeldede anestezi yapılıyormuş fakat ssk karşılamıyormuş bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz 🙁

Merhabalar kızlar yarın benim ilk aşılamam olacak ne olursunuz benim için dua edin hepimiz birbirimiz için dualar edelim kulun duası kula geçerli imiş.yüce RABBİME el açıp dua adelim ben şimdiden başladım bile ALLAH hepimize yavrularımızı sağlıklı bi şekilde kucağımıza almayı nasip eder inş.....herkese bol şans.......

Merhabalar kızlar yarın benim ilk aşılamam olacak ne olursunuz benim için dua edin hepimiz birbirimiz için dualar edelim kulun duası kula geçerli imiş.yüce RABBİME el açıp dua adelim ben şimdiden başladım bile ALLAH hepimize yavrularımızı sağlıklı bi şekilde kucağımıza almayı nasip eder inş.....herkese bol şans.......

Herşey gönlünce olsun canımcım... Allah hepimizin gönlüne göre versin... Umutlarımızı yüksek tutalım ve Allah'tan umudumuzu kesmeyelim... Allah'a emanet olun....

amin cakiltasi hepimize insallah 🙂

gulll:
hsgyi kendim cektirmedim, cektiren arkadaslardan duydugum kadariyla aci verici birsey degilmis, tabii doktoruna göre degisebilir, özel-devlet farketmez hepsi anestezi yapiyor.
Yinede sor canim ama emin ol korkulacak birsey degil 🙂
sagligina kavusman dilegi ile...

Geri