Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

slm arkadaşlar uzun zamandır giremiyordum işlerin yoğun olmasından dolayı nasılsınız kızlar umarımm herşey yolunda ilerliyordur.bende bu ayda maalesef bişey çıkmadı🙁(
kısmet tabiki herşeyde bi hayır vardır dr.başvurdum benden hormon testi istedi adetimin 3.gününde olucam nasıl bişey bileniniz varmı acaba ?

Ben de daha yeni yaptırdım cnm sadece kan tahlili alınıyor okdar birde 21.gununde veriliyor bende 21. gunumu ayın 16sında verecem.. hormon testim normal cıktı.. inşalah hersey sendede normal cıkar cnm.. geçmiş olsun..

sağol canım inş.ama 21.günü derken orayı anlıyamadım canım ya bana dr.mayıs ayında adetli olduğun 3.günü bu testi yaptıracağımı söyledi sonuç olarak mı 21gün sonra alıyosun test sonucunu???

Arkadaslar benim moralim bozuk kan testim negatif cikti ama buyuk bir sorun var ben hala adet olmadim ayrica gogulerim tam bir beden buyudu yeni sutyen almam gerekti akintim var sik idrara cikiyorum peki ya bu yasadigim ne ben anlamadim diyorum ki 3 gun sonra tekrar tahlil yaptirayim yada idrar tahlili yapayim.Bana yardim edin arkadaslar bu arada ben amerikada yasiyorum arkadaslar.

Yok canım hanii 3.gün tahlil vereceksinya hormon testi için... 18 gün sonra tekrar bir kan tahlili istiyorlar yani benden öle istediler.. bu vereceğin 3.gün kan tahlilinin sonucunu hemen ertesi gun alabilirsin... ben de verdim o tahlilden birde ayın 16sında verecem yani adetimden 21 gun sonra... canım inşallah en kısa zamanda alırsın sonuclarını.. kendine iyi bak ve rahat ol canım.... sonuçlarını alınca haber vermeyi unutma...

Canım kanda negative cıktıysa eger bir kac zaman daha bekle eger daha fazla gecikirsede tekrar la testini ama için rahat etmeyeceksede doktorunada gorune bilirsinn... Yaşadıgın o halleri bende yasadım canım. goguslerim şişti hemd dokunmaya bile cesaret edemiyordum sık idrara cıkıyordum... bunların üşütmeden ve pskolojikmen olabileceği soleniyor canım... kendine dikkat et üşütmemeyede dikkat .... bu gunler hassas gunler oldugu için enfeksiyon kapmak dahada kolay oluyorr... Kaç günlük bir gecikme yasıyorsun ??? cnm kendine iyi davran... neden amerikada yaşıyorsun.. ??? belki bendee gelirrimmm oralaraa 🙂

Amerikali kan tahlili yap istersen, daha kesin bir sonuc alirsin.
kizlar ben sizi artik bir süreligine uzaktan takip edecegim, bende uzun süreligine bir gelisme olmayacagi kesin, degisiklik oldugu zaman yazarim.
hem birazda bu konulardan uzak kalmak iyi gelecek bana galiba 🙂
hepinizi seviyorum, hakkimizda hayirlisi, en kisa zamanda allah hepimizede saglikli hayirli evlatlar nasip eder ins 🙂

canımmm çok sağol tabiki tekrar bilgilendirim canım umarım iyi çıkar peki bunu niçin alıyolar bu hormon testini ?

Arkadaslar cok tesekkur ederim Aussie angel cok tesekkur ederim mesajin icin kizlar size kotu haberim var hastalandim simdi sizleri anladim diyebilirim insan hazirlaninca inaninca sonuc negatif olunca cok uzuluyor.Benim ilk denememdi ikinci denememide sizinle buradan paylasmak isterim.Mayis 7 bekliycem ben 🙂.Aussie ben amerikadayim cunku esim burada okuyor buralar guzel ama insanin memleketi baska.Ailem annem babam arkadaslarim orada🙁 insanin esi neredeyse evi orasi oluyor.Sizler hep turkiyedemisin arkadaslar ? bu arada sizinle adet gunlerimizi yazalim ve beraber bekleyelim ?Hepinizi cok opuyorum saatlerimiz uymadigi icin gec cevap veriyorum.
Allah hepimize hayoirlisini nasip etsin.

Hayırlısı olsun canım üzülme... Hepberaber tekrar bekleriz günlerimizi.. 🙂 Evet insan çok umutlanıyor her şeyi gebeliğee yoruyorrr... ama olsun hayat guzell ve uzunn... tamamben hesaplar hesaplamaz yazarım regl gunumu.. sizlerde yazın beraber not tutarız... Hepinizden hayırlı haberler bekliyorum... aeol'un.. ben şimdilik turkiyedenim.. 🙂