Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Hadi bakalım menekshe inşallah tedavinden en kısa zamanda cevap alırsın.. benim kuzenim 2 ayda aldı... Menekshe abla yaa neden bu kadar bekledinn ??? gerçi benim annemde beni 39unda dunyaya getirmiş ve hiç pişman olmamış... en güzel anneliğide sende öğrendim ve suanki yaşımda bana en yakınım sensin dedi... biraz delisin biraz dolusun ama beni en iyi anlayan sensin demişti (ki annem bana hamileyken rahatsızdı halada rahatsız ama benden ve kendisinden hiç vazgeçmemiş... ) Alh'ım da sana en tatlısından en hayırlısından bir bebekcik nasip etsin... dr'undan bilgi alınca paylaşırsan sevinirrim...

Tedavilerinizde basarilar kizlar 🙂
ben diger bölüme yazmistim, 2. Spermiogram testide kötü gecti maalesef, dr kisaca dogal yollarla hamile kalamazsin dedi, yarin gidip raporlari alacagim esimin...
nasil sok olduk anlatamam hic beklemedigimiz birseydi, kadinda bi sorun olunca her türlü tedavisi oluyo ama erkekde bukadar kolay degil hersey.
esimin spermleri cok olmasada yeterli ama hizlari cok düsükmüs.
keci boynuzu kürlerine ragmen
bosu bosuna icirdin bana o igrenc seyleri diyo😀

yinede vazgecmek yok tüp bebegi en son care olarak görüyorum,
Orthomo fertil PLUS diye bir ilac varmis, cocuk isteyen erkek icin vitamin bombasi onu siparis ettim 3 ay kullanmasi gerekiyor, buarada keciboynuzu kürüne her nekadar itiraz etsede sonuna kadar devammm 😀
yazin trye izne gelince bide orda kontrol oluruz bakalim...
benden bukadar.

carizma canım sakın üzme kendini Allahın işi bu belli olmaz. bizler şimdi deliler gibi yumurtlama günü yok o testi bu testi koşturuyoruz eskiden hangisini biliyodu analarımız babalarımız yüce rabbimin hayırlı gördüğü zamanda bizde bebişlerimize kavuşuruz. sonuç; hade bakalım çalışmalara devam
😀

carizmacııımm..hiç üzülme çünkü bir tek canlı ve hareketli sperma olsa ondan bile bebek yapılabiliyor artık..bir de hız sorunu pek sorun diil ilaçla hallolur o hiiiiiççç aklınıza takmayın..çok kısa sürede bebişiniz olur hayırlısıyla..siz birbirinize destek olun moralinizi bozmayın güzel allahım hayırlısını verir..
gültenciimm..bu zamana kadar bekledim çünkü biraz titiz birisiyim..okulu bitireyim..çalışma hayatımı yoluna sokiiimm..biraz maddi durumu toparlayayım derken bu yaşa geldik işte🙂 ama benim için bence en doğru zaman..galiba daha önce olsa keyfini çıkaramazdım zaten..bakalım rabbim ne nasip etti..doktora gidince hemen yazarım merak etme canım hadi okuyan herkesi öptüm

sagolun arkadaslar, iyi geliyo sizinle dertlesmek, ins. hepimizi bebislerimize kavusuruz 🙂

Arkadaslar bugun adet gunumdu ama geciktim ayrica goguslerimde inanilmaz derecede buyudu normalde bu kadar buyumesi normal mi bilmiyorum ama sonucta cok rahatsiz etmiyor hatta hep boyle kalabilir 🙂

Gulten gurbetten dualarim seninle.Insallah guzel haberini alicaz.Gonlumuzu ferah tutalim ve hep umut edelim ben diger arkadaslarin dedigine katilmiyorum bu kadar istemek bekleyememek heyecan yapmak guzel bence hem paramiz ayakkabiya cantaya gidicegine testlere gitsin hersey bebislerimiz icin di mi ama 🙂

Duaların için teşekkürler arkadasım... Hepimizin ortak isteği bu olsa gerek... Bakalım bu ayda bekleme süreçlerine gireceğiz... gebelikten şüphelenip negative veya pozitif sonuc alan oldumu acaba ????

valla gültencim bu ay yumurtlamaya destek ilaç kullanmadım dün günümdü ama regl olmadım ilacı kullanmadığım içindir muhtemelen diye düşünüyorum test yaptım negatif. doktor 2 ay kullan demişti adetin düzene girer demişti ama 🙁 bakalım beklemedeyim 🙁