Greyfurt çok yediğimiz zaman ne gibi zararları var?

S

Senbaskasnn

Forum Okuru
Greyfurt çok yediğimiz zaman ne gibi zararları var?

Greyfurt zararları nelerdir melek kadınlar kulübü greyfurtun zararları var mı forumda.​

Kızlar greyfurt ile zayıflamak mümkünmüş galiba ama ne dersiniz herkes rahatlıkla yiyebilir mi greyfurtu. Zararları var mı? Greyfurt zararları nelerdir? Ne kadar tüketmek gerekiyor? Greyfurt zararları ve yararları hakkında yorumlarınız bekliyorum. Greyfurt ile nasıl bir diyet yapılabilir?

Merhabalar
Kış aylarinin en güzel şifalı meyvelerinden biri olan greyfurtun faydaları olduğu kadar zararları da bulunmakta. Bilmeniz lazım ki hayatta her şeyin fazlası zarardır. Az ve öz tüketmek her konuda iyidir. Greyfurt özelikle insülin seviyesini dengeleyen bir meyve olarak biliyorum dolayisi ile şeker hastalarina faydalı bir meyve. Tabii bazı durumlarda da çok tüketilmesi zararlı olabilir tabii. Greyfurt zararları nelerdir baktığımızda bolca sitrik asit olduğundan diş yapısını kolayca bozabilir minesini eriyebilir. Greyfurt aynı zamanda içinde bulunan çok az kolestrol ile herkesin tüketebilecegi meyvedir. Faydalarından biri karaciğeri çalıştırması ve kilo vermeye de yardımcı olabilir dolaylı. Farklı hastalıklardan dolayı ilaç kullanımı varsa devamlı mutlaka doktorunuza danışarak tüketin. Mutlaka aşağıdaki yazıyı da ilgiyle okuyacağınız düşünüyorum ve "ilaç kullanıyorsanız greyfurt suyu içmeyin" linkten inceleyebilirsiniz.

Geri