Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Üzülme canım .. Esin seni anlayışla karşılar .. biz kadınlar yapı gereği böyleyiz. . Bende çok bunaldigim için eşim beni hemen ogrenci kardeşimin yanına yolladi.. 🙂 saolsun anlayışlı. .buraya gelince biraz rahatladım gerçekten. .sende eğer mumkunse ailenin yanına gidip biraz değişiklik yapabilirsin 🙂
Senin adina cok mutlu oldum canim.. benim ailem turkiyede simdi ev aldik ondsn tr gidemiyom evi duzene koyunca gondercek insallah..
Bidahaki ay tasiniyoruz..
Sagolsun anlayisli oluyo ama icim aciyo o oyle iyimser oldukca ben onu uzunce herswyin hayirlisi

Senin adina cok mutlu oldum canim.. benim ailem turkiyede simdi ev aldik ondsn tr gidemiyom evi duzene koyunca gondercek insallah..
Bidahaki ay tasiniyoruz..
Sagolsun anlayisli oluyo ama icim aciyo o oyle iyimser oldukca ben onu uzunce herswyin hayirlisi

Demek yurtdisindasiniz. .gurbet zordur elbetteki seni daha iyi anlıyorum şimdi..evinde hayırlı olsun Allah doğacak bebislerinizle içinde yaşamayı nasip etsin inşallah 🙂

Olacak geç olacak ne ya? Neyse canım umarım bebeğin seninledir.sonucu alınca yaz olurmuş canım?
ınsallah canm kardesm ısten gelrken sonucu alack yanı dktr gostermedn bkalm ne ckacak yazcm sze mutlaka demn ılk defa kasgmn sol tarafnda batma oldu ınce ınce hafften yanı ben bu belrtlerı bosuna mı yasyrm bılmyrm 🙁

ınsallah canm kardesm ısten gelrken sonucu alack yanı dktr gostermedn bkalm ne ckacak yazcm sze mutlaka demn ılk defa kasgmn sol tarafnda batma oldu ınce ınce hafften yanı ben bu belrtlerı bosuna mı yasyrm bılmyrm 🙁
Canim hayurlisiyla insallah hamile cikarsin..
Uzulme haber verirsin muhakkak..
Bemdede birsuru belirti var bi bakmissin adet olurum cunki adet belirtileri benziyo

Geri