Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

Merhaba kısslar,

Kafam çok karıştı🙁 Benim hikayemi anlatmak istiyorum.
Reglimden 21 gün sonra kan testi yaptırdım ve beta hcg=0,1 çıktı. Sonra regl günümde sabah Fortel test yaptım ama tek çizgi🙁 çıktı.

Eee yok bişi diyeceksiniz biliyorum. Ama bugün reglim 4 gün geçti. Ve esas aklımı karıştıran ilk defa bu ay farklı şeyler yaşıyorum. Bi kere daha reglime 10 gün varken göğüslerim ağrımaya ve şişmeye başladı. Aynı günlerde durup dururken dudağımda uçuk çıktı🙂 İşimden evime 15 dakika bazen yürüyerek gidip geliyorum, spor olsun diye. Ama artık çook yoruluyorum. Normalde çok hareketliyim, 2 dakka oturup TV felan izleyemem hemen sıkılırım ama bu aralar TV'nin karşısına kanepeye uzanıyorum ve hiiç kalkasım gelmiyor, hiç bişi yapasım gelmiyor. Arada hafif bulantım oluyor. Alt kirpiklerim birkaç tanesi birarada çapraz duruyor. Haaa belim çok ağrıyo ve mide yanması oluyor arada. Ve son 4 gündür kasıklarımda regl ağrısından farklı bööyle gaz sancısına benzeyen ağrılar bıçak gibi girip çıkıyor.

Kısslar itiraf ediyorum. O testler ne kadar negatif derse desin, içimde hep "Ben hamileyim" gibi bi his var...

Çook korkuyoruuum. Lütfen bana yardım eder misiniz, ben kendimi kandırmadığıma eminim ama... bi soru işareti de aklımda duruyo hep.

Bu belirtiler bende de öle oldu ,yazdım hatta yasadıgım tum belirtileri.Testı erken yapmıssın belkı ondan negatıftır. 5 gun gecince yaptım ben ve net ıkıncı cızgı cıktı.Bende psikolojık mı acaba dıe dusunmeden edemıordum.Umarım senınkıde psikolojik deildir ve hamilesindir 🙂 bıan önce mutlu haberlerı duyalım kızlar benı yalnız bırakmayın 😉:esra:

Bu arada doktorumdan cevap geldi 2 hafta sonra geç bi tarıh deılmıs. Zaten kansızlık vs onlar hamılelıgın son dönemlerıyle ilgiliymiş. 2 hafta sonra geldiğinizde herseyı kontrol ederiz hem bebegı görur hem de bebegın kalp atıslarını duyarsınız dedi. Yani 8.6.09 a kadar heycanla bekliyoruz. Tanrım hepimizi korusun ve herkesın gönlüne göre versin...

Birmurcum ben senden cok ümitliydim beraber güzel haberı verces die düşünüyordum.Hadi inşallah bu ay daha cok güzel haberler alırız

Birmurcum ben senden cok ümitliydim beraber güzel haberı verces die düşünüyordum.Hadi inşallah bu ay daha cok güzel haberler alırız
anyacim bende kendimden cok umutliydim.karnim hala sis.bazen karnima dokunuyorum sanki hala bebek varmis gibi.reglimde zaten kisa surdu (gerci 3 tane test yaptim hep tek cizgi cikti)kismet baska zamanaymis.ama olsun senin hamileligin beni cok mutlu ettigi icin uzulmedim .Allah ne zaman vericegini biliyo.
cindrella sende gec dollenme olabilir.benim arkadasimin hamileligi evde yaptigi teste belli olmamisti taki regli 1 hafta gecinceye kadar(ama psikolojikte olabilir bende okuduysan bu ay cok belirti yasamistim .ama olmadi)insallah sen hamilesindir canim.hamile haberleri duymak beni cok mutlu ediyo.biraz daha bekle oyle test yap canim

ben gebelik belirtileri sanırken meğer böbrek taşı düşürüyomuşum,bebiş bu ayda yok galiba bakalım doktor ne diycek. bu durumda hamile kalmak doğru mu acaba? 🙁((
cnm merhaba...ben de hamile kalmak için böbrek taşımdan kurtulmayı beklemiştim..böbrek sancısı çok ağır bi sancı..9 ay boyunca bu ağrıya hiç müdahale edilmeden dayanabilmek çok güçç,, bu sebepten bence önce bu taştan kurtulmalısın..çektim biliyorum sakın ihmal etme,,

hakkaten be tüm çocuklu bayanlar bu günlerin tadını çıkar diyo. aslında beklesek de yaz geçse öyle mi harekete geçsek. neyse hepimiz biliyoruz ki o kadar sabredemeyeceğiz. geçen hafta ben de alanyada idim sana güneşli güzel günler dilerim.

canım sağol şuan korunmuyoruz Rabbim hayırlısını verir ne zaman kısmet ettiyse dr gittim bi problem yok sadece mantar oluşmuş fitil kullandım ama korunmayı bıraktığımız için tekrar gidicem hayırlısı artık