Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

aynı benim gebelik belirtilerim özellikle sürekli idrara çıkma ve aşırı gaz oluşumu canım inşallah güzel haberini aliriz 🙂

Dilara nbr nazil gecio hamislikk anlat bakalimm aklimdasinn inş sorunsuzdur herseyy
canım benim 5 gündüR memlekette idim nete fazla giremedim çok güzel gidiyor çok şükür. mide bulantım olsun sirt ağrılarım olsun hiç olmuyor annemdede olmamış öne çekmişim galiba 6 haftayi geçti inşallah sağlıklı sihhatli bir bebegimiz ve gebeligm olur sen nasılsın canım yaptın mi bu ay test geçmiş yazıları takip edemedim merak ettim hepinizi. 🙂

Ben kirmizi gördüm zaten calismalar basladi 🙂) ama daha zamanima çok var.. Yumurtlamaya tuturursak ne ala 🙂)

Çok sevindim senin adina canim.her zaman boyle geçer inş.sorunsuz. ne kadar hamilelikte rahat olursan bebek doğduğu zaman o kadar sakin olurmuş. Strese girme MAS. Allah nazarlardan saklasin..

Bizedw dua et hadislerin dualari kabul olurmuş öyle derlerdi büyüklerimiz 😉)

Ben kirmizi gördüm zaten calismalar basladi 🙂) ama daha zamanima çok var.. Yumurtlamaya tuturursak ne ala 🙂)

Çok sevindim senin adina canim.her zaman boyle geçer inş.sorunsuz. ne kadar hamilelikte rahat olursan bebek doğduğu zaman o kadar sakin olurmuş. Strese girme MAS. Allah nazarlardan saklasin..

Bizedw dua et hamislerin dualari kabul olurmuş öyle derlerdi büyüklerimiz 😉)

Merhabalar şüpheli ilişki yaşadım bu ay 2 kere, son birkaç gündür kendimde hamilelik belirtileri seziyorum. Daha öncede hamile kaldığım için aynı belirtiler olduğundan çok eminim. Ancak adetime daha 3 gün var. Kan ya da idrar testi ile doğru sonuç alırmıyım şu evrede?