Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

canim sen yinede test et boyle beklemektense sonucunu bilelim daha rahat oluruz daha once reglin gecikmiyorsa ilk defa geciktiyse bence test et biran evel sonuc ya var ya yok kismet insallah vardir canim.

çok saolun ,evet bende artık bıan önce bılmek ıstıyorum. testi yarın sabah yapıcam cunkı sabah idrarı daha kesin cıkıyormus. orta idrarı alın die yazmıs zaten.Bu arada göğüslerimin üzerindeki ince yeşil damarlar belirginleşmiş önceleri görunmezdi belirgin.. yarın eger pozitif cıkarsa (inş.) tüm yasadıgım belirtileri toparlayıp yazarım buraya, umarım kimse hayal kırıklıgı yasamaz ve hersey gönlümüzce olur...bugun gecmek bilmiyoo

kizlar benim reglim tam baslamdi ama regl oldum sayilir .am reglimin geldiginede sevimdim cunku test negatif cikinca bu seferde bir hastalikmi var diye dusunuyo insan.cunku benim reglim gununde gelir .bu ay ben bu erken gebelik belirtilerini internetten cok okudum.15 gundur hep belirti hissettim .ilk defa boyle oldu beni en cok suphelendiren gaz olayi ve karnimin sismesi ve bel agrimdi.(psikolojikmi oldu bilemem tabi)demekki daha kismet degilmis.zaten bu ay folic asite basladim.ben zayif bir bayanim bir aydir daha saglikli beslenmeye ve vitamin takviyesi yapiyorum belkide vucudum hazir degildi .Allahim belkide bu yuzden biraz daha bekle dedi.uzulmedim.Allah ne zaman verecegini bilir.
anyacim insallah sen bize guzel bi haber veririsin (ama 2 sonucada kendini hazirla test yapmadan once hayalkirikligi olmasin .harseyde bi hayir vardir diye dusun)benim icime doguyo guzel bi haber vericeksin sen .vallahi simdiden mutlu oldum ben

slm canim ben iki aydir korunmayi biraktim ria vardi bende daha once ve iki aydir gaz bel agrisi kasiklarda igne tarzinda batma kendimi hamile sandim ama en cokta su koca kari tekni ni uyguladim bence canim en guzel belirti regli gecikmesi cunku butun belirtiler regli gecikince basliyor birde lekelenme oda regli gununden bir hafta once gelen bir gunluk kanama diyecegim su ki canim tam hamileyim diye dusunmuyceksin cunku olmadimi insan uzuluyor insallah haziranda guzel haberi cok duyucaz benim icime doguyor haziran bizim olucak bence sen kac aydir korunmayi biraktin canim

hadi canim hayirlisi insallah hamissindir son umidimiz sensin sabah hemen bu siteyi acip seni bekliycem guzel haber verirsin insallah canim seni bekliyorummmmmmmm

kizlar galiba uyudunuz bi ben kalmisim bende yarin calismiycam tatil diye gecenin tadini cikariyorum ama keske sizde olsaydiniz sohbet ederdik neyse siz yatin yarin devam ederiz sohbete iyi geceler herkese allaha emanet olun.

OOO ben yokken kimler gelmiş kimler🙂oh ne güzel sevindirici bebek haberleri alıcağımız arkadaşlarımızın çoğalması ne güzzel,aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz,bu arad esracım yazılarını merakla takip edenelrden biri olarak uzun zamandanb sonra seni ve yazılarını tekrar burda görmek ne güzel🙂bu arada bebek nasıl,cinsiyeti belli oldumu?Bu arada ben eylül gibi planlıyordum arkadaşlar folik asit takviyesi vs vs olaylarındna sonra ama dayanamıyor insan burda bu heyecanlı bekleyişi gördükçe,umaraıl rabbim gönlümüze göre verir🙂bu arada sınavlardan dolayı eskisi kadar sık giremiyorum ama aklım hep sizlerde kızlar🙂güzle haberler bekliyoruz artık ANYA sende yap kız şu testi🙂

canim ben 3 ay hapla korundum 6 ay esim korundu son 2 aydir korunmuyoruz.bebek olayinida ilk defa bu ay taktim cunku bu ay kendimi degisik hissetmemden oldu.Allah herseyin hayirlisini versin.o zamani bilir(ben kendimi bebek olayina sartlamamaya calisiyorum bak bu ay sartladim demekki psikolojik olarak belirti hissettim.
anyacim haberini sabirsizlikla bekliyorum

kizlar ria alidiktan sonra kac ay gibi bi sure sonra gebe kaliniyor bilginiz varmi ben nettte arastirdim ama pek genis bi bilgi bulamadim sizsin tanidiginiz kisiler varmi ria kullanipta alinca kac ayda hamile kalmislar bilgilendirirseniz sevinirim tsk

slm canim coktandir seni goremiyordum nerdeyse ilan vercektim kayip araniyor diye iyiki geldin ozlettin kendini bizleri unutma canim

anya canim nerde kaldi hani test ne oldu merak ediyorum seni bekliyorum sanki hamilesin diye icimde bir his var acele et canim su testi yap