Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

slm kizlar dun aksam sadece bir damlacik lekelenmem oldu .ama yaklasik 24 saattir hic lekelenme yok kasik agrim bile tok suan
canim bence hamilesin hemen test et merakla bekliyoruz seni bende olurdu lekelenme ama benimki regle bir hafta once ama lekelenme regle hemen hemen ayni zamana denk gelirmis oyle duydum sen test et bence insallah pozitiftir canim

🙂 bu gün kimsede cıt yok halbuki haber vermesi gereken o kadar çok kişi varki bende bekliyorum haberleri

canim bence hamilesin hemen test et merakla bekliyoruz seni bende olurdu lekelenme ama benimki regle bir hafta once ama lekelenme regle hemen hemen ayni zamana denk gelirmis oyle duydum sen test et bence insallah pozitiftir canim
canim benim lekelenmem bir kac damla daha oldu .az once test yapyim negatif cikti.galiba reg olucam.sancimda basladi,benim artik pek umudum kalmadi acikcasi.demekki daha kismet degilmis .
anyacim insallah sen guzel haber verirsin

kızlar bende acayip göğüs ve bel ağrıları var. adet dicem ama çok erken başladı. bir de çok sinirli oluyorum daha regle var inşallah güzel haberleri paylaşırız. allah herkese nasip etsin.

slm canim akintiyi bu kadar fazla olmasi ve regliyin gecikmesi kesinlikle bebisin habercisi bi teset et insallah cakar hemen test et bizede haber ver.

umarım dedıgın cıkar aysemelekcim, inanın kafam cok karıstı bende emın olamıyorum artık hersey psikoljıkmı yoksa 🙁 test yapmaya da korkmaya basladım. ctesı 5 gun gecmıs oluyor sanırsam.Cıkarmı acaba yoksa 1 haftamı beklemelıyım ? Ablam gecen yıl hamıle kaldıgından ona da sordum.bence bekle ya ,havadandır dıo ama ben öle hissetmıorum. Ablam ınanmayınca moralim bozuldu anlıycagınız

anyacim benimde 17 adet gunumdu .bende biraz daha beklemeye karar verdim sende hic lekelenme oldumu 1 damlada olsa .

Birmurcum emınmısın regl olduguna? umarım regl olmamıssındır. Öleseyden de üzülme bişekilde geliyor zamanı gelince.Bende hiç lekelenme olmadı. Sadece su gıbı akıntım oluyor ara ara ama gelen başka bişi yok.Bugun test alıcam yarın sabah yapıcam. Böle beklemek cok kötü ,enazından rahatlamısım olurum yoksa bişi denemeye devam edıces...umarım guzel haberı verırım size kızlar :esra:

canim benim lekelenmem bir kac damla daha oldu .az once test yapyim negatif cikti.galiba reg olucam.sancimda basladi,benim artik pek umudum kalmadi acikcasi.demekki daha kismet degilmis .
anyacim insallah sen guzel haber verirsin

Birmurcum sende daha önce hiç gecıkme olurmuydu? bende sasmazdı ondan dolayı şüphelenıorum. Sende de dakık mı gelirdi her ay?

bence artık test yapabilirsin sonuç verir bu gecikmeylee akıntı falan bendee vardı ve sonucum pozitifti😀

moralimi düzelttin saol Esracım, umarım bende de pozıtıf cıkar.Yarın test yapcam sabah uyanınca ac karnına. Sen kac gun bekledın test yapmak için? sence yeterlı süremi yarın yapsam ?