Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

belirtilerime gelince 15 gundur karnimda sislik var normalde ben zayif birkadinim ve karnim duzdur.tuvalete sik sik gider oldum inanilmaz bir gaz var ,akinti var;benim pek basim agrimaz basim agrimaya basladi,kasiklarimda arada agrilar oluyor belim ve bacaklarim agriyor.gogsumde ise cok hafif sisilik var kahverengi yerlerde buyumus gibi mide bulantisi ve bas donmesi daha yok

ayse melekcim ne guzel sen o duyguyu 2 kere tatmissin .insallah ucuncusunude en kisa zaman da tadarsin.herseyin hayirlisi canim.senin 2 hamileligindeki belirtiler nasildi ne zaman test yaptin unutmadiysan tabi
canim benim ilk hamileligimde 16 yasindaydim regl gunumden 1 hafta once lekelenme yasadim ama tabiki ben adet sandim ve sonra cok kotu girip oldum ve doktora gitti doktor bana 4 haftalik hamile oldugumu soyledi ve sonra butun belirtiler basladi kusmalar kasikta sancilar igne gibi akinti yiyeceklerden tiskinti ve ilk 3 ay sadece beyaz peyinirle beslenirim kilo kaybederim ve bebek 5 aylik olunca kilo almaya basladim ama 9 ay kusardim 2 cide ayni oldu canim ve benim dogumlarimda sezeryanla olur yani arkadasim bende bir iskence hamilelik ama ne yapalim gulunu seven tikenine katlanir canim en buyuk belirti 4 haftalik olduktan sonra baslar regl den onceki belirti sadece lekelenme bende diyerleri hep 4 hafta sonra.

hoşgeldin birmur cum bende aynen senin yaşadıklarını yaşıyorum ve pazartesi günü regl olmam gerekiyordu.test yapmak için sabırsızlanıyorum ama negatif çıkacak diyede çok korkuyorum.

canim sendeki bu belirtiler bebis olabilir reglin gunu hic gecmiyor duzenli oluyorsa hemen test et hic bekleme insallah vardir

hoşgeldin birmur cum bende aynen senin yaşadıklarını yaşıyorum ve pazartesi günü regl olmam gerekiyordu.test yapmak için sabırsızlanıyorum ama negatif çıkacak diyede çok korkuyorum.
aslinda korkacagimiz bisey yok.cunku simdi olmazsa AllAH baska bi zaman vericek zamani o biliyor.ama kotu olan bir ay boyunca umutlamiyoruzsonra hayal kirikliginna ugramak kotu olucak.ama olsun reg olmakta guzel bir duygu yeterki bi hastalik olmasin canim

canim sendeki bu belirtiler bebis olabilir reglin gunu hic gecmiyor duzenli oluyorsa hemen test et hic bekleme insallah vardir
esime soyledim aksam gelirken test alicak .ama benim burta bi arkadasim regli gectikten sonra 2 kere test yapti negatif cikti taki bir hafta gectikten sonra tekrar yapti ve pozitifti.zaten yeni dogurdu

reglime gelince cok duzenlidir ama ilk defa gecen ay ucgun erken geldi ilk 2 gun kahverengiydi hatta korkmustum sonra normale donmustu