Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

inşallah canım eşim benimle gelmiyo ya bişey sorcam sen bu yumurtlama günlerini nasıl takip ediyosun hesapla yöntemiylemi yoksa ovülasyonlamı
hesap yontemiyle canim bide benim regli saat gibi gununde olur 27 gunde bir reglimin 1 gununden 8 gune kadar yani 8 gunde basliyor 14 gunde bitiyor ama 15 de olumlu ve 1 hafta sonra lekelenme tarzinda bir gunluk bir kanama olursa dollenme gerceklesmis demek tabi her kadinda olmuyor ama duyduguma gore hemen hemen her kadinda deyilse 14 gun sonra regli olunuyor eh budurumdada umitler diger aya keliyor neyse canim cenem dustu benim senin reglin nezamandi ve kac gunde bir oluyor seninkinde hesapliyim.

benim reglim dun basladi mayisin 26 sindan myisin 31 kadar sansli gunum haziraninda 14 regl gunum nasip bakalim bide hazirani deniyalim ya tutarsa demi.

insallah canim guzel haberini bekliyoruz insallah hamissindir dualarim sen ve anya icin insallah bu ay sizden aliriz bu guzel haberi bizi habersiz birakmayin canim.

ayse melekcim umudunu kaybetmeden calismalara devam et tabiki.Allah ne zaman hayirlisiysa o zaman gonderir canim

tsk canim haklisin benim zaten iki cocugum var canim ama benim ikici evliligim ve bu esimin hic cocugu yok ben simdiki esimle evleneli 5 yil oldu mayisin 16 sinda ve esim cok istiyor tabi onunda hakki artik esim cok uzuluyor bende daha once spirail vardi ve iki ay oldu cikartali bakalim sans nezaman tutarsa artik tabiki en iyisini cc allah bilir rabbim neyi uygun gorurse artik.

kizlar ya ben cok merak ediyorum test alip yapsammi acaba gecen pazar regl gunumdu yani 4 gun bugun olmadim .acaba erkenmi daha

ama canim benim icin en onemlisi sizlersiniz insallah en kisa zamanda hepiniz hamis olursunuz ve guzel haberler verirsiniz tabiki insallah bende esime guzel bir haber verirrim onunda sevinvesini cok istiyorum cunku bu esimi canimdan cok seviyorum.

ayse melekcim ne guzel sen o duyguyu 2 kere tatmissin .insallah ucuncusunude en kisa zaman da tadarsin.herseyin hayirlisi canim.senin 2 hamileligindeki belirtiler nasildi ne zaman test yaptin unutmadiysan tabi