Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

slm canim bos ver bizim su koca kari isini ben iki aydir onun ustundeydim ama bende de bos cikti gecen ay assadaydi regoldum ama bu ay yukardaydi assa hic inmedi benide cok umitlendirdi ama deyilmis dun regli oldum kizlar bence onceki tecrubeme gore regli gununden once hic bir belirti yok regli 1 veya 2 hafta gectikten sonra butun belirtiler basliyor benim onceki hamileligimde tek bir belirti vardi oda regli gununden 1 hafta once 1 gun suren bir lekelenmeydi ve reglimi 1 bucuk hafta gecti ben hamile oldugumu ogrendin sonra butun belirtiler basladi regli gunu gecmeden hic bir seyi dikkate almayin cunku sonu husran oluyor ben tek su koca kari yontemini dikkate almistim oda bos cikti uzgunum.

birmur hosgeldin aramiza insallah bu ay guzel haberi senle anyadan aliriz hadin kizlar canlanin biraz bize guzel haberleri verin mayista guzel bir haber alipta sevinemedik son umit anya ve birnurda insallah sizden aliriz guzel haberleri bizimkiler artik hazirana kaldi gel artik be haziran uffffff

hmmm bişi sormak istiyorum... Evde uygulanan testlerde çok hafif çizgi varsa ne olarak kabul edilmeli ama beellii belirsizlik arası bişi iisee.. bunun yanlışş olma ihtimali varmı acaba ?????

hmmm bişi sormak istiyorum... Evde uygulanan testlerde çok hafif çizgi varsa ne olarak kabul edilmeli ama beellii belirsizlik arası bişi iisee.. bunun yanlışş olma ihtimali varmı acaba ?????
slm canim reglinden 2 veya 3 gun once idrarda yaptiysan hamilesin demek reglini 3 gun gecince tekrar test et cizgi daha net olur insallah hamissindir

belli belirsiz cızgi hamilesin demek eger gerçekten çizgi gördüysen belirginligi fark etmez sonuç pozitiftir çünkü idrardaki değerlerin düşük olması testlerde belirsiz çizgi gösteriyo gün geçtikçe bu değer artıyo 2-3 gün sonra testi tekrarla çizgi belirginleşecektir ayın ilk gebelik haberi şimdiden tebrikler daısı başımıza bu arada 5 dakikayı geçen testler yanlış sonuç veriyo

neyse bakalım ayşemelek glecek aya inşallah hamişlik haberlerini veririz ama gelecek ayda benim işim zor şehirdışına gidiyorum inşallahta olur diyorum

insallah olur canim esinde senle geliyorsa olur insallah artik bizimkisi hazirana kaldi gerci bir hafta sonra yumurtluycaz ya insallah allahtan umit kesilmez canim.

insallah olur canim esinde senle geliyorsa olur insallah artik bizimkisi hazirana kaldi gerci bir hafta sonra yumurtluycaz ya insallah allahtan umit kesilmez canim.
inşallah canım eşim benimle gelmiyo ya bişey sorcam sen bu yumurtlama günlerini nasıl takip ediyosun hesapla yöntemiylemi yoksa ovülasyonlamı

canim bikac gun daha gecsin bakalim test yapicam ve size kesinlikle haber vericegim.belki yeni uye olabilirim ama bu gibi siteleri surekli takip ediyordum o yuzden hamile haberi duymak insani nasil mutlu ediyor cok iyi biliyorum.
anya insallah en kisa zamanda guzel bi haber verirsin bize