Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

cnm günaydın ve hoşgeldin : ))
bben 9 hftalık hamileyim ve yazdıkların eğer psikolojik değilse kalıbımı basarım hamilesin

bben 9 hftalık hamileyim ve yazdıkların eğer psikolojik değilse kalıbımı basarım hamilesin
😀 özgeözge süper bir yorum yazmıssın 😀 beni güldürdün Allahta en kısa zamanda şu günlerdeki miğde bulantısı sorununu sonlandırsın .. sen ve bebeğinnn mutlu mesuttt geçinin.. 😀

sevgili melekler anneler anne adayları size bir şey danışmak istiyorum iki gündür küçük karnımda seyirme hissediyorum sanki bir şey ikikez üst üste tekme atıyomuş gibi acaba bebiş olabilirmi regilime daha iki hafta var bilgilerinizi bekliyorum

Selam Birmur, aynı belirtiler bende de var ama sen bıraz acele yapmıssın testi 🙂 moralini bozma o yuzden. Benım ptesi olmam gerekiyordu bugun carsamba suan 3gunluk gecıkmedeyım ve hala test yapmadım.Cumaya kadar beklıycem.Aksamları acaip üşüyorum bende.Akıntı da en buyuk belirti.İçime öle doguyorkı hamileyiz 🙂 inş.ta öledir. Ve buarada ben çin takviminden cinsiyte bıle baktım eger hamileysem kızım olcak inş.

Özgecim saol olumlu yorumun ıcın umarız öleyizdir..🙂 ben etrafımda kıme söledımse yasadıgım bu belirtileri kesın psıkolojıktır ya da hava degısımındendır deyip gecıolar ustunde bile durmuolar. Birazda olsa umut verıcı sözler duymak ınsanın ınanmasını saglıyor. :hıms:

Selam Çitos ,daha regline baya varmıs , ama sen yınede kendındekı degısıklıklerı gözlemeye devam et. Cunkı seyirme tekbasına hamılelık belirtisi degıldır. Diğer belirtileri de burda bızle paylaş lütfen.Umarım hamilesindir🙂

hadi kızlar verin artık şu güzel haberleri sabırsızlıkla bekliyorum sizi güzel ve hayırlı haberlerinizi alayımki bizde gelecek ayı umutla bekleyelim dimi ama
ya bide bişey sorcam bu üzerine görme olayı hakkında bi bilgisi olan varmı ben bu ay çok umutluydum ama olmadı regli oldum şuan renglimin son günlerindeyim renglimden önce tüm belirtileri hissediyodum fakat bu ay değişik oldu normalde ilk gün ağrı çekerdim çektimde ama reglimin 4. günü(normalde regl ortasında ağrı kesinlikle çekmem ) çok fena bel ve kasık ağrısıyla lavaboya koştum ve benden parça geldi ve arkasından bayağı bi kanama oldu ve ondan sonra ağrı tamamıyla kayboldu acaba diyorum düşükmü yaptım ilk defa böyle bir regli dönemi geçiriyorum bide aklımı kurcalayan şu kocakarı yöntemi ona göre sonuç pozitifti lütfen bu konu hakkında bilgisi olan yorum yapsın