çok çok değişik sözler !! (:

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan * MuCiZé *
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Nakliyesi gecikmiş sevgi sözcükleriyle susturuyorum içimde ağlayan çocuğu. Seni ise, hayallerimin ulaşamayacağı yerde, kalp sıcaklığında muhafaza ediyorum.

Biri laftan anlamayıp boş boş bakınca hemen 'Angut musun' der günümüz insanı. Angutun aslında bir kuş olduğunu bilmeyen bir sürü insan var. Özelliği nedir bilirmisiniz? Angut kuşunun eşi öldüğü zaman yanına o anda başka bir yırtıcı kuş veya insan gelse dahi gözlerini bir saniye bile eşinden ayırmaz o da ölene kadar baş...ucunda bekler. İşte yaptığı en büyük angutluk budur. Keşke herkes angut gibi bakabilse.

Boş boş seviyorum demekLe bitmez ; gösterecekin, ilgileneceksin, hissettireceksin!! Yapamıyor musun?O zaman yoldan çekileceksin!......

Aşk Sendin Sen Yüreğimdin ßen kim miyim??
Duymasını ßiLene Ses...
Çekmesini ßiLene nefes....
Gitmesini biLene Hedefim...
Değerimi ßiLene Sedef...
Görmesini ßiLene Huzur...
Yaşamasını ßiLene Hayat...
sevmesini ßiLene Yürek...
Yüreqini sunmasını ßiLene kıymet...
Savaşmasını ßiLene Zaferim...
ßen yürekLiyim...
Yüreğimin karşılığında "YÜREK" isterim.Yüreğin y...oksa "başka kapıya" derim!...

Sevgi
yanında olanı sevmek değil uzakta olanı yanında hissetmektir,uzaklıklar
sevenler için önemlidir; çünkü gerçek sevgiyi anlatan tek duygu
ÖZLEMEKTİR....

Suç;arkasına bakmadan gidende mi yoksa arkasına bakmadan gitmesine izin verende mi? Hayat;geriye bakıp unutamayanın mı,yoksa ileriye bakıp geçmişi yok sayanın mı? Zaman;giderken arkanda bıraktıgın yıllar mı,yoksa şimdiki zamanla ecelin arasındaki kısacık an mı?Peki aşk ?Onu gerçekten hak edenemi yoksa yerden yere vuranamı ait?...

Artık daha az seviyorum seni..
Unutur gibi..ölür gibi daha az..
Yeniden ödetiyorum kendime
Onca aşkın öğretemediğini..
Kolay değildi..
Yalnızca sevgilimi değil..evladımı da kaybettim ben..
Kaç acı birden imtihan etti beni..
Bir tek gece vardır insanın hayatında..
Ömür boyu sürer nöbeti..
Bu da öyleydi..
İyi ol..
Sağ ol..
Uzak ol.....
Ama bir daha görme beni..

Gidєnє Dur Diyєmєm ЧoLLarın Bєkçisi DєğiLim..Daha Düşmєdim ki ЧєrLєre Sєnin Önündє єğiLєЧim..Чürєktєn Sєvdin dє KarşıLık Mı Vєrmєdim..? Sana Чürєğimi Vєrdim SöЧLє Daha Ne VєrєЧim..! Git Dєdiğindє qiDip , qєL Dєdiğindє Mi qєLєЧim..Bєn HaЧatın Önündє єğiLmєdim ki Sєnin Önündє єğiLєЧim..

Geri