bebeginiz kac haftalık kızlarr ???

ay keske bende dogursam bi an önce esimde bende coook sabirsizlaniyoruz artik, sen tecrübelisin sancin oldu mu gittin hastaneye yoksa suyun mu geldi bide sanci bi anda mi geliyo yoksa 2-3 gün önceden hafiften hissettiriyo mu kendini??? hergün bol bol yürüyüs yapiyorum belki erken gelir diye ama cikss tik yok bizim kizda :):)

inşallah canım
yaklaşık 1 hafta sancı hissetmiştim ama sık değildi. biz eşimle hastaneye kontrole gitmiştik aslında ve o akşam bebişimizi kucakladık :)
bir de hastaneye gideceğimiz sabah ve 2 gün öncesi nişan geldi, yani akıntıda ince damar gibi kan vardı. doktora onu söyledim hemen muayene etti ve doğumun başlamış dedi canım. bendeki en belirgin şey yemek yeme isteği gitmişti, zorla yiyiyor gibiydim. bende çok hareketliydim, o yüzden vücudum elastikti. hadi hayırlısı canım benim.

inşallah canım
yaklaşık 1 hafta sancı hissetmiştim ama sık değildi. biz eşimle hastaneye kontrole gitmiştik aslında ve o akşam bebişimizi kucakladık :)
bir de hastaneye gideceğimiz sabah ve 2 gün öncesi nişan geldi, yani akıntıda ince damar gibi kan vardı. doktora onu söyledim hemen muayene etti ve doğumun başlamış dedi canım. bendeki en belirgin şey yemek yeme isteği gitmişti, zorla yiyiyor gibiydim. bende çok hareketliydim, o yüzden vücudum elastikti. hadi hayırlısı canım benim.

saol cnm bende ne nisan ne sanci ne baska bisey var daha coooo kvaktim var anlasilan, saglikli dogsunda zamani önemli diil, buarada

37+5 olduk kizimla

çok şükür mevlam sana
yarın 36.haftamıza başlıyoruz
oğluşum sabırsızlanıyoruz artık 3 haftaya falan gel emin:)hahaha(sipariş veriyorum sanki) sağlıkla kolaycacık hayırlı bi şekilde inşallah en mühimi o sen annene bakma ben biraz aceleciyim işte:)

yarın ıtıbarıyle 37.haftamıza gırıyoruz....
allahım sen meleklerımızı koru(amın)
saglıkla kucaklayalım ınsallah....hergun dua edıyorum kızlarrrr hepımıze.....

bugün elma şekerimle 26+0
yarın canım oğlumla randevumuz var...ne kadar büyüştür kimbilir ayyyy çok heyecanlıyım:minik:

Geri